44 Views
2018 Mar 28News
img

اپراتور AT & T در حال آزمایش نهایی شبکه ایمنی عمومی خود به نام  FirstNet می باشد. در همین حال ورایزون نیز در حال آزمایش یک سیستم مشابه با این شبکه ی ایمنی می باشد.

بر اساس گفته های شرکت AT & T، این شبکه ی امنیت ایجاد شده، یک نقطه عطف اصلی در شبکه های امنیت عمومی، می باشد.Jeff Bratcher مدیر فناوری FirstNet در یک پست وبلاگ نوشت: AT & T به آزمایش این شبکه با تعداد محدودی از مشتریان ادامه می دهد تا از حسن عملکرد این شبکه، اطمینان حاصل کند. این آزمایش تا ماه می طول خواهید کشید.

فناوری FirstNet در سال 2012، پیرو ایجاد قانون های انگیزشی امنیت شبکه که توسطFCC تدوین شدند؛ بوجود آمد. این شبکه با استفاده از طیف بی سیم 700 مگاهرتزی که توسط FCC در سال 2008 طراحی شده بود، استفاده می شود. این طیف فرکانسی قبلا برای تلویزیون ها استفاده می شده است و برای ساختن یک شبکه ملی بسیار ایده آل است چرا که این طیف فرکانسی بسیار پرقدرت بوده و در فواصل بلند نیز نفوذ پرقدرتی دارد.

کارشناسان ایمنی عمومی تأکید می کنند که تست زنده Live FirstNet نقطه عطف مهمی است در امنیت شبکه است، اما این فناوری هنوز برای سازمان های ایمنی عمومی ، در دسترس نیست.


جیمار برات، رئیس سابق FCC می گوید: " این کار، کار بسیار سختی در این زمینه انجام شده است و تبریک می گویم، اما این یک راه است نه یک مقصد " . " شبکه ی امنیتFirstNet باید در سراسر کشور گسترش یابد "


AT&T

FirstNet

FCC

شبکه ایمنی عمومی