114 Views
2018 Mar 28car
img

شورولت کامارو SS همیشه به دنبال یک فرصت برای زمین گیر کردن رقبایی مثل فورد موستانگ GT و دوج چلنجر بوده و این بهترین فرصت است! شما می توانید با پرداخت تنها ۳۷,۹۰۰ دلار، یک شورولت کامارو SS با قدرت ۴۵۵ اسب بخار را به خانه ببرید. یک خودرو که می تواند تنها در ۴٫۱ ثانیه به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت برسد و حداکثر سرعتش ۲۶۵ کیلومتر در ساعت است. اما اگر این قیمت برای شما بالاست نگران نباشید، چرا که ممکن است شورولت در آینده ای نزدیک برای شکست دادن فورد موستانگ GT و دوج چلنجر ، یک گزینه ی مقرون بصرفه را ارائه دهد.


مارک رئوس، مدیر تولید کمپانی شورولت در مصاحبه ای که با نشریه ی Automotive News داشته، گفته است که این کمپانی در نظر دارد برای تحت فشار قرار دادن رقبای شورولت کامارو SS که مدل های حال حاضر فورد موستانگ GT و دوج چلنجر هستند، یک نسخه ی کم امکانات تر و ارزانتر از این خودرو را ارائه دهد. برای یادآوری باید بگوییم که فورد موستانگ GT با قیمت پایه ی ۳۵,۰۰۰ دلار قدرتی معادل ۴۳۵ اسب بخار و دوج چلنجر با قیمت پایه ی ۳۲,۹۹۵ دلار، ۳۷۵ اسب بخار قدرت دارد.

مارک رئوس در مصاحبه ی خود در این باره گفت : من فکر میکنم این یک فرصت مناسب برای ماست تا با ترکیب کردن ویژگی های نسخه های V8 کامارو ، مشتریان را مجبور نکنیم که برای داشتن یک شورولت کامارو SS ، تمام هزینه های ویژگی ها و امکانات این خودرو را پرداخت کنند. فورد موستانگ GT و دوج چلنجر و خودرو های دیگر در این بخش، قیمت پایه ی کمتری دارند و ما هم باید از این فرصت استفاده کنیم.

خریداران شورولت کامارو SS که علاقه ی چندانی به داشتن بهترین نسخه ی V8 ندارند می توانند مدل پایه ی ۴ سلندر را انتخاب کنند که با قیمت پایه ی ۲۶,۹۰۰ دلار و یک پیشرانه ی ۲٫۰ لیتری توربوشارژر با قدرت ۲۷۵ اسب بخار در دسترس است. نسخه ی قدرتمند تر V6 هم با یک پیشرانه ی ۳٫۶ لیتری با قدرت ۳۳۵ اسب بخار عرضه خواهد شد.


اما با تمام این اوصاف، شورولت کامارو SS با قیمت ۳۷,۰۰۰ دلار در مقابل مدل قدرتمند تر ZL1 رنگ می بازد. شورولت کامارو ZL1 با قیمت ۶۱,۱۴۰ دلار مجهز به یک پیشرانه ی ۶٫۲ لیتری V8 سوپرشارژر است که قدرتی معادل ۶۵۰ اسب بخار را برای این امریکایی عضلانی تولید می کند. تمام این قدرت توسط یک گیربکس ۱۰ سرعته ی اتوماتیک به اندام حرکتی این خودرو منتقل می شود تا بتواند در عرض ۳٫۵ ثانیه به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت برسد.

کمپانی شورولت

شورولت کامارو SS

فورد موستانگ GT و دوج چلنجر