77 Views
2018 Apr 05technology
img

پس از انتشار شایعات متعدد در مورد گوشی گیمینگ جدید شیائومی با نام Black Shark، این کمپانی امروز دعوت نامه رویدادی تازه را منتشر کرد که تصویر آن، خبر از معرفی این گوشی هوشمند دارد.


Black Shark نام اولین اسمارت فون گیمینگ  شیائومی است که به نظر می‌رسد کمپانی سازنده، قصد دارد آن را با هدف رقابت با گوشی‌های گیمینگ Razer Phone روانه بازار  کند. اگرچه تاکنون شیائومی اطلاعات رسمی از این اسمارت فون منتشر نکرده است اما تصویر موجود در دعوت نامه مراسم جدید این کمپانی، به خوبی معرفی اسمارت فونی با عنوانBlack Shark را تایید می‌کند.براساس اطلاعات موجود در این دعوت نامه، شیائومی قصد دارد در تاریخ 13 آوریل (24 فروردین) مراسمی را در کشور چین و در شهر پکن برگزار کند و اسمارت فون جدیدی را معرفی نماید. این اطلاعات همچنین نشان می‌دهند که این اسمارت فون قرار است با برند جدیدی به نام Black Shark روانه بازار شود  که البته شیائومی پشتیبان اصلی آن است. در گوشه‌ای از این تصویر منتشر شده، نام کوالکام نیز دیده می‌شود که نشان می‌دهد تراشه این اسمارت فون محصولی از این کمپانی است.


براساس اطلاعاتی که تاکنون از این اسمارت فون منتشر شده است؛ احتمال حضور تراشه قدرتمند اسنپدراگون 845، شش یا هشت گیگابایت حافظه رم، حافظه داخلی با ظرفیت 128 و 256 گیگابایت و همچنین صفحه نمایش با نرخ بروزرسانی 120 هرتز در آن قوی به نظر می‌رسد.


با توجه به اینکه محصولات شیائومی دارای قیمت‌های مناسبی هستند انتظار می‌رود این گوشی گیمینگ با برچسب قیمت کمتر از گوشی Razer Phone روانه بازار شود. به این  ترتیب اگر قصد دارید یک گوشی گیمینگ تهیه کنید بهتر است تا زمان معرفی و عرضه این محصول جدید شیائومی صبر کنید. شایعات نشان می‌دهند که کمپانی Razer نیز این  روزها مشغول طراحی و تولید دومین نسخه از گوشی‌های گیمینگ خود است.

شیائومی

گیمینگ