75 Views
2018 Mar 15technology
img
صفحه‌کلید بسیار کوچک و کریستال مک بوک اپل و لپ‌تاپ‌های MacBook Pro موجب دردسر جدی برای برخی از کاربران شده است. زیرا مکانیسم کلیدها و صفحه‌کلید آن‌ها بسیار به هم فشرده است و کوچک‌ترین خرده‌ریزه و یا آشغالی می‌تواند زیر کلیدها برود و عملکرد بعدی کلید را دچار مشکل کند .
این‌یک مسئله جدی است و ما باید ویژگی کلیدهای مک بوک و اینکه چگونه می‌توانیم مشکل صفحه‌کلید فشرده آن را حل کنیم را با جزئیات موردنظر قرار دهیم زیرا باعث می‌شود حداقل دو بار یک عمل را اجرا کنید و من همیشه با این کار مشکل را حل کرده‌ام . اما همه افراد خیلی خوش‌شانس نیستند.
اکنون یک پرونده ثبت اختراع توسط اداره ثبت اختراع و علامت تجاری ایالات‌متحده  ثبت‌شده است و توسط روزنامه Sun موردتوجه قرارگرفته است و به نظر می‌رسد نوع جدیدی از صفحه‌کلید باشد که شامل : "ساختار محافظ، همراه با یک پوشش کلیدی قابل‌استفاده برای دور کردن آلاینده‌ها از مکانیسم حرکتی است.
بااینکه انتظار می‌رود به‌روزرسانی مک بوک اواخر امسال عرضه شود خیلی در رابطه با صفحه‌کلید مقاوم آن نباید هیچان زده شد . سالها طول می‌کشد تا فناوری‌های جدید وارد محصولات شوند و بسیاری از اختراعاتی که ما در طول سالها از اپل دیده‌ایم هرگز وارد محصولات آن نشده است .


کیبورد

مک بوک

صفحه کلید

MacBook