372 Views
2018 Feb 06car
img

کانتینتال یک کمپانی بزرگ عرضه کننده وسایل نقلیه است که قصد دارد پلت فرمی را برای ماشین های خودران معرفی کند. انویدیا نیز مامور شده است تا تراشه  Drive AI  مد نظر این کمپانی را ناوگان اتومبیل های خودران آتی تولید نماید .

کانتیننتال و انویدیا روز چهارشنبه اعلام کردند که قصد دارند، قرارداد استراتژیکی را برای مشارکت در زمینه تولید اتومبیلهای خودران منعقد نمایند. کانتیننتال از تراشه  Drive AI  انویدیا برای پلت فرمی ، که در نظر دارد در 2021. به بازار عرضه کند، استفاده خواهد نمود. هدف این کمپانی، تولید سیستم کامپیوتری است که به استقلال وسایل نقلیه خودران کمک نماید.
کانتیننتال، به جای ساخت یک ماشین کاملا خودران ، به نوعی به عنوان یک عرضه کننده خودرو عمل خواهد نمود. یعنی، این کمپانی ، پلت فرمی را ایجاد می کند که خودروسازان می توانند در وسایل نقلیه شان از آن بهره گیرند ، و این امر برای سازندگان خودرویی که زمان یا پول کافی (و یا هر دو) برای کشف یک راه حل داخلی ندارند، بسیار مناسب است.دکتر آلمار دگانهارت، مدیر عامل کمپانی کانتینتال در بیانیه ای اذعان داشت که " وسایل نقلیه ساخته شده بر مبنای طرح های آتی ، حساس، و برنامه ریزی شده اند و از  کامپیوتر برای به حرکت دراوردن چرخها استفاده می کنند. پیچیدگی رانندگی با خودروهای خودران، به چیزی جز اسب بخار کامل محاسبه شده توسط ابر رایانه AI،" نیاز ندارد .. "همراه با عملکرد و انعطاف پذیری ایجاد شده توسط تراشه خودران انویدیا، استفاده از سیستم  ابر در خودرو ، سطح جدیدی از ایمنی، راحتی و شخصی سازی را برای وسایل نقلیه آینده فراهم خواهد کرد.دگانهارت، به نکته خوبی اشاره می کند که ممکن است بسیاری از افراد هنوز ان را درک نکرده باشند. پیاده سازی یک سیستم نیمه مستقل ساده نیز، نیاز دارد تا خودرو ، داده های بیشتری را  نسبت به شرایط عادی پردازش نماید،، در غیر این صورت سنسورها و دوربین ها اطلاعات را نادیده خواهند گرفت . لذا به چیزی نیاز است که تمام داده ها را پردازش کرده و آن ها را به اطلاعاتی تبدیل کند که برای خودرو قابل استفاده باشند. به همین دلیل چنین همکاری هایی بسیار حیاتی هستند، زیرا اگر کامپیوتر زیر کاپوت نتواند کار خود را انجام دهد، پس این همه کار برای هیچ انجام شده است

انویدیا  با شرکت های تویوتا، فولکس واگن، اوبر، آئودی، بوش، ZF و سایر شرکت ها نیز مشارکت داشته است. و لذا انتظار می رود که مشارکت این شرکت با کمپانی کانتینتال نیز به محصول بی نظیری ختم گردد.

کانتیننتال

انویدیا