108 Views
2017 Dec 07Newstechnology
img

ماه پیش شرکت گوگل از اپلیکیشن Files Go رونمایی کرد تا کاربران به کمک آن بتوانند حافظه تلفن های هوشمند خود را مدیریت کرده و به فایل های خود نظم دهند. حالا بعد از چند هفته، برنامه از فاز بتا خارج شده و اکنون تمام کاربران جهان می توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند.

با توجه به گفته گوگل، در یک ماه تست این اپلیکیشن بعضی کاربران توانستند تا ۱ گیگابات فضا ذخیره کنند.

به کمک Files Go می توانید از طریق سیستم جستجوی فیلتر دار سریع تر از همیشه محتویات را پیدا کرده یا برنامه های اضافی را شناسایی کنید و در صورت نیاز پاک نمایید. همچنین اپلیکیشن پیشنهاداتی برای خالی کردن فضا به کاربر می دهد.

حافظه پنهان برنامه ها، اپلیکیشن های بدون استفاده، فایل های با حجم بالا همیشه بخش زیادی از فضا را به خود اختصاص می دهند و Files Go به کاربر می گوید که با حذف هر کدام چه میزان حافظه موبایل تان خالی می شود. اشتراک گذاری آفلاین فایل ها هم از دیگر ویژگی های برنامه است.


به کمک هات اسپات و از طریق بلوتوث می توانید فایل هایتان را با سرعت حداکثری ۱۲۵ مگابیت بفرستید. البته طرف مقابل تان نیز باید اپلیکیشن Files Go را داشته باشد. جدا از اینکه اپلیکیشن به شما یادآوری می کند که فضای خالی موبایل تان کم بوده و اجازه می دهد تا از اطلاعاتی که دارید را با Drive ،OneDrive ،Dropbox یا سایر اپ های مشابه پشتیبان بگیرید.

با توجه به گفته گوگل، در یک ماه تست این اپلیکیشن بعضی کاربران توانستند تا ۱ گیگابات فضا ذخیره کنند. برای دانلود این اپ نیازمند اندروید ۵ و بالاتر هستید.


مدیریت فایل گوگل

مدیریت فایل

فایل گوگل

مدیریت برنامه ها

فایل منیجر گوگل