356 Views
2018 Feb 10car
img

فیات، مدل Fiat 500 2018 اندکی به روز شده را در نمایشگاه خودرو شیکاگو  2018 معرفی نمود. در حالی که تغییرات مختلفی در تجهیزات موجود در نسخه های مختلف اعمال شده، بزرگترین تغییر به موتوری که در زیر کاپوت قرار دارد باز می گردد.

 به جای موتور قدیمی 1.4 لیتری I4  با توان 101 اسب بخار، تمام مدل ها به جز Abarth اکنون یک موتور 1.4 لیتری I4 توربوشارژر را دریافت نموده اند.  توان موتور جدید 135 اسب بخار بوده و دارای گشتاوری برابر با  150 پوند پاست. سیستم  چرخ جلو متحرک، تنها طرح ارائه شده است، اما خریداران می توانند بین یک گیربکس پنج سرعته و شش سرعته اتوماتیک، یکی را انتخاب کننددو نسخه trims - Pop و Lounge برخی تجهیزات استاندارد جدید را دریافت می نمایند. چرخ های آلومینیومی 16 اینچی، ترمزهای عملکردی، تعلیق اسپرت و دوربین های پشتیبان گیری نیز هم اکنون به عنوان آپشنهای استاندارد ارائه می شوند. علاوه براین، شما یک نشان جدید "توربو" و یک اسپویلر کوچک اسپرت را دریافت خواهید نمود. سقف کانورتیبل پارچه ای نیز به عنوان آپشن ارائه خواهد شد که می توانید از آن استفاده نمایید.

اگر این آپشنها، نمی توانند به اندازه کافی شما را تحریک کنند، باید بگویم که  مدل 500 Abarth  نیز ارائه شده که یک هاچبک فوق العاده جذاب  با موتور 1.4 لیتری ، توان 160 اسب بخار و گشتاور 183 پوند پا می باشد و دارای گیربکسی مانند سایر مدلها می باشد.

علاوه بر این، خریداران Abarth کیت های اضافی مانند یک تعلیق اسپرت، کنترل پایداری سه حالته، چرخ های مشکی و کالیپرهای ترمز قرمز رنگ را نیز دریافت می کنند. همچنین یک سیستم اگزوز دوگانه نیز ارائه شده که، بسیار وحشی تر از خود خودرو به نظر می رسد. در داخل کابین، خریداران، صندلی های اسپرتی را به همراه گیج توربو بوست، دریافت خواهند نمود .
  Fiat 500 2018 در سه ماهه دوم سال 2018 برای فروش عرضه خواهد شد ولی قیمت ان هنوز مشخص نشده است .

Fiat 500 2018

Abarth