68 Views
2018 Jan 16Newstechnology
img

HTC گوشی تازه ی خود را به نام HTC U11 Eyes  معرفی کرد . این گوشی دارای دو دوربین ثانویه است که بر اساس گفته های شرکت ، برای گرفتن سلفی های با کیفیت طراحی شده است . دو دوربین جلو دارای 5 مگاپیکسل کیفیت و حالت HDR هستند و قابلیتی در خود دارند که قادرند عمق تصویر را نیز اندازه گیری و تنظیم کنند و وجود حالت Beauty Face که نوید سلفی های زیبایی را می دهد !

این گوشی دارای پردازنده ی Snapdragon 652 و صفحه نمایش 6 اینچی است . دوربین اصلی این گوشی 12 مگاپیکسل کیفیت دارد و قابلیت Face Unlock نیز در آن کار شده . در این گوشی قابلیتی وجود دارد که می توانیم با فشار دادن طرفین گوشی ؛ برنامه های دلخواه را باز کنیم ، در نقشه زوم کنیم و یا عملیاتی را به دلخواه انجام دهیم . این گوشی در مقابل آب و گرد و غبار مقاوم است . نقطه قوت این گوشی باتری 3930 میلی آمپری آن است . این گوشی یک اسمارت فون میان رده است که طراحی آن مثل نسخه ی پیشین ، براق است . 


حسگر Edge

HTC ، ادعا می کند که Face Unlock این گوشی قادر است که عکس چهره انسان را از چهره ی واقعی یک انسان متمایز کند . حتی اگر شخص عینک آفتابی داشته باشد یا ماسک بر روی صورت خود زده باشد . ( در صورت صحیح بودن این موضوع ، این گوشی به دلیل آلودگی هوا در چین ، و استفاده ی مداوم کاربران از ماسک ؛ می تواند مفید باشد ) 

فقدان حسگر اثر انگشت و یک جک 35 میلی متری می تواند از نقاط ضعف جدی این گوشی باشد . این گوشی در رنگ های قرمز ، نقره ای و سیاه و سفید و در ماه ژوئن عرضه می شود . در هنگ کنگ مدل 64 گیگابایتی این گوشی 500 دلار قیمت دارد که البته در اوایل عرضه ی این گوشی ، خریدن آن تنها در آسیا مقدور است . HTC

اچ تی سی

HTC U11 Eyes

اسمارت فون

New realese