95 Views
2018 Jan 12Newstechnology
img

Xiaomi آداپتور ، 9V 2A را مخصوص کشور هند ، تولید کرده که از Qualcomm's Quick Charge 3.0 پشتیبانی می کند . پیش از این، Xiaomi شارژر استاندارد 5V 2A را در هند می فروخت. به غیر از این شارژر ها ، شارژر Mi مخصوص اتومبیل نیز توسط شیائومی عرضه می شود . آداپتور جدید شیائومی در سایت شرکت و با قیمت 499 روپیه قابل خریداری می باشد که طبق گفته ی این شرکت ، عرضه ی این شارژر با 25 درصد تخفیف درحال جریان است . با توجه به وجود Qualcomm، گوشی های هوشمند انتخاب شده با قابلیت Quick Charge 3.0 می توانند با این آداپتور شارژ بشوند .

در حالی که Xiaomi Mi 5، Xiaomi Mi 5s، Xiaomi Mi 5s Plus، Xiaomi Mi 6، Xiaomi Mi Max، Xiaomi Mi Max 2، Xiaomi Mi Note 2 و Xiaomi MIX 2 بعنوان گوشی هایی با این قابلیت ؛ لیست شده اند، در حال حاضر تنها سه عدد از این گوشی ها در هند موجود است. بنابراین کاربران Mi 5، Mi Max 2 و Mi MIX 2 می توانند آداپتور جدید را خریداری کنند.


همچنین این شرکت، آپدیت جدید اندروید گوشی Mi A1 ( به اندروید Oreo 8.0 ) نیز اعلام کرد ، که اولین گوشی از شیائومی است که بطور همزمان از اندروید جدید و شارژ سریع ، پشتیبانی می کند.

آداپتور جدید Xiaomi دارای توان خروجی 5 ولت با 3 آمپر ؛ 9 ولت با 2 آمپر و 12 ولت با 1.5 آمپر می باشد . این آداپتور دارای حفاظت در ولتاژهای بالا تا 380 ولت است همچنین دارای ویژگی کنترل دمای اتوماتیک نیز است. Xiaomi می گوید که این شارژر برای جلوگیری از گرم شدن بیش از 30 درجه سانتیگراد طراحی شده و دمای آن از 30 درجه سانتیگراد ، بالاتر نمی رود . شارژر Xiaomi Qualcomm Quick Charge 3.0 تنها در رنگ سیاه موجود است . این شارژر با کابل USB کار نمی کند و قیمت آن از شارژر استاندارد کمی گرانتر است .


کوالکام تکنولوژی Quick Charge 3.0 را در سال 2015 رونمایی کرد و اعلام کرد که 2 برابر شارژر های معمولی ، سریعتر شارژ می کند و 38 درصد از نسخه ی 2.0 ؛ کاراتر است .


Quick Charge 3.0

شیائومی

Xiaomi

کوالکام