111 Views
2018 Jan 12NewsCultural
img

با نزدیک شدن به ایام برگزاری سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، همانند سال های گذشته سینماهایی برای میزبانی از بزرگ ترین رویداد سینمایی کشور آماده می شوند. این آماده سازی ها از سیستم های صوتی و تصویری گرفته تا نظافت سالن ها و تعویض صندلی ها همه در ایام باقی مانده تا جشنواره فجر در دستور کار قرار می گیرد. از طرفی این ایام فرصتی برای سینماها به شمار می رود تا خودی نشان بدهند و هر کدام خدمات بهتری در ایام جشن سالانه سینمای ایران در اختیار مخاطبان سینما قرار دهند. 


محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر و مدیرکل سینمای حرفه‌ای سازمان امور سینمایی درباره چگونگی پرداخت مبلغ قرارداد سینماها در این دوره از جشنواره اعلام کرد با توجه به اینکه موسسه رسانه های تصویری طرف قرارداد سینماها در این بخش است، بعد از جشنواره مبالغ مورد نظر به سینماداران پرداخت می شود که این مبلغ شامل سهم ۵۰ درصدی از فروش بلیت ها است و این سهم ۵۰ درصدی، رقمی است که سال هاست تغییری نکرده و به گفته خود سینماداران منصفانه هم نیست.
از سوی دیگر خبرهای ضد نقیضی در مورد نحوه فروش بلیت جشنواره به گوش می رسد. در این بین برخی از افراد سودجو در فضای مجازی تبلیغات گسترده ای برای فروش بلیت این دوره از جشنواره به راه انداخته اند.


در همین راستا میزان با مدیر روابط عمومی سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر داشته است که مختصری از نکات ذکر شده در این مصاحبه را در ادامه مطلب خواهید دید:


مسعود نجفی مدیر روابط عمومی سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر گفت: مشکلات فروش بلیت جشنواره فیلم فجر تکرار نمی‌شود.

نجفی ادامه داد: تقریبا تمام مراحل مقدماتی آماده سازی پردیس ملت انجام شده و همه جانمایی‌ها برای قسمت‌های مختلف در نظر گرفته شده است.


مسعود نجفی که با میزان گفت و گو می کرد در خصوص زمان پیش فروش بلیت سی و ششمین دوره فیلم فجر گفت: دبیرخانه در حال بررسی تمامی جوانب در جهت فروش بلیت‌های جشنواره فیلم فجر است و به امید خدا زمان رسمی بلیت فروشی هفته آینده اعلام خواهد شد.


وی با اشاره به برخی مشکلات پیش آمده در امر بلیت فروشی در جشنواره فیلم فجر سال گذشته تاکید کرد: جشنواره سال گذشته برای ما تجربه خوبی بود و امسال قطعا شاهد مشکلات درگاه اینترنتی خرید بلیت و مسدود شدن سایت نخواهیم بود.
مدیر روابط عمومی سى و ششمین جشنواره فیلم فجر درباره مراحل آماده سازی پردیس ملت برای میزبانی از اهالی رسانه اضافه کرد: تقریبا تمام مراحل مقدماتی آماده سازی پردیس ملت انجام شده و همه جانمایی‌ها برای قسمت‌های مختلف در نظر گرفته شده است.


وی در همین راستا ادامه داد: به امید خدا از ابتدای هفته آینده نصب دکور‌ها در فضای داخلی و خارجی پردیس ملت آغاز خواهد شد.

نجفی در خصوص ویژگی‌های پردیس ملت برای برگزاری جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: این اطمینان را می‌دهیم که در جشنواره امسال بهترین سیستم پخش در اختیار فیلمسازان قرار خواهد گرفت.


بلیت

بلیط

جشنواره فیلم فجر

جشنواره سی و ششم فیلم فجر

جشنواره فجر