76 Views
2018 Jan 12NewsCultural
img

سی و سومین دوره جشنواره بین المللی موسیقی فجر از تاریخ 20 الی 30 دی ماه سال 1396 در تهران برگزار می شود. 


تالار وحدت، سالن رودکی، برج آزادی، فرهنگسرای نیاوران، برج میلاد و سالن ایرانیان سالن‌های برگزاری هستند که میزبانی این جشنواره را بر عهده دارند. نام سالن تازه تأسیس ایرانیان نیز امسال در کنار نام دیگر سالن‌های میزبان قرار گرفته است. در هر روز از این جشنواره هر یک از این سالن‌ها چند اجرای متفاوت را شاهد خواهند بود و هر روز طیف وسیعی از مخاطبان حوزه‌های مختلف موسیقیایی می‌توانند به اجرای موسیقی مورد علاقه خود بنشینند.


فروش بلیت این دوره از جشنواره از ساعت 12 روز پنجشنبه ٧ دي، آغاز شده است.


علاقمندان می‌توانند خرید بلیت این دوره را به صورت اینترنتی و از طریق دو سایت فروش بلیت به نشانی اینترنتی زیر انجام دهند:

iranconcert.com

www.3670.irاستقبال از این دوره از جشنواره به قدری بود که بلیت های گروه موسیقی "گره" در بخش تلفیقی سی و سومین جشنواره موسیقی فجر تنها بعد از ۴۰ دقیقه از آغاز رسمی بلیت فروشی به اتمام رسید.


حمیدرضا نوربخش، ریاست سی و سومین دوره جشنواره بین المللی موسیقی فجر را بر عهده دارد.


اجراهای جشنواره موسیقی فجر مانند سال‌های گذشته شامل بخش‌های متفاوتی نظیر موسیقی پاپ، سنتی، کلاسیک و ... است.


آقای نوربخش در حاشیه اولین روز برگزای دوره سی و سوم جشنواره موسیقی فجر درگفتگو با خبرنگار موسیقی فارس درباره میزان فروش بلیت کنسرت ها گفت: میزان بلیت فروشی جشنواره تا روز اول یک میلیارد و دویست میلیون تومان بوده است.


وی افزود: متاسفانه ما در این دوره با مشکل فیلترینگ تلگرام و اینستاگرام مواجه شدیم؛ جشنواره در بخش تبلیغات حساب ویژه ای در فضای مجازی باز کرد بود که متاسفانه این امکان در آستانه روزهای برگزاری جشنواره از دسترس خارج شد و مشکلاتی را برای ما ایجاد کرد.


علاقمندان می توانند برای اطلاع از اسامی اجراها، سئانس‌ها، سالن‌های برگزاری کنسرت‌ها و آخرین اخبار این رویداد مهم هنری از سایت جشنواره به نشانی اینترنتی fajrmusicfestival.com و یا کانال رسمی جشنواره موسیقی فجر به آدرس @fadjrmusicfestival بازدید نمایند.


قیمت بلیت کنسرت ها در بخش های مختلف به ترتیب زیر اعلام شده است:


در تالار وحدت تهران قیمت بلیت کنسرت ها که عمدتا روی حضور آثار ارکسترال، گروه ها و هنرمندان شرکت کننده در بخش بین الملل تمرکز دارد، بین ۳۰ تا ۹۰ هزار تومان نوسان دارد.
قیمت بلیت آثار به صحنه رفته در تالار رودکی نیز بین ۵۰ تا ۶۰ یا ۷۰ تا ۸۰ هزار تومان تعیین شده است.


در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی تهران نیز که بیشتر آثار بخش تلفیقی و موسیقی نواحی سی و سومین جشنواره موسیقی فجر در آنجا اجرا می شود قیمت بلیت ها بین ۵۰ تا ۶۰ هزار تومان تعیین شده است.


قیمت بلیت کنسرت های به صحنه رفته در بنیاد آفرینش های هنری نیاوران که متمرکز بر کنسرت های ویژه بانوان و اجراهای زنده تخصصی در حوزه موسیقی ردیف دستگاهی و کلاسیک است بلیت ها بین ۵۰ تا ۶۰ هزار تومان به علاقه مندان عرضه می شود.


در سالن همایش ایرانیان به عنوان تالار تازه اضافه شده به سالن های میزبان جشنواره موسیقی فجر که بخش موسیقی پاپ این رویداد در آنها برگزار می شود، بلیت ها بین ۵۰ تا ۹۰ هزار تومان به فروش می رسد.


این شرایط در مرکز همایش های برج میلاد تهران که طبق اعلام جدول جشنواره فقط میزبان یک کنسرت خواهد بود با قیمت بلیت بین ۳۵ تا ۹۵ هزار تومان به فروش می رسد.


اختتامیه این جشنواره روز شنبه 30 دی ماه در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

جشنواره فجر

جشنواره موسیقی فجر

سی و ششمین دوره جشنواره موسیقی فجر

جشنواره فیلم فجر

بلیت