141 Views
2018 Mar 26car
img

بی شک، بخش قابل توجهی از اخبار کمپانی فورد در حال حاضر در مورد به روز رسانی فورد اج 2019 است. چرا که گویا تجدید نظر هایی نیز برای نسخه های SE، SEL و Titanium trim که جزو نسخه های پر فروش این خودرو هستند در نظر گرفته شده است.از لحاظ بصری، تمام خودروهای اج از نظر نمای جلو و عقب به روز رسانی خواهند شد و یک پنجره مشبک بزرگتر، کاپوت جدید، سپر و نورپردازی استاندارد LED را دریافت خواهند کرد. گلگیرهای جلو  و درب ها نیز کاملا به روز خواهند شد، در حالی که در سمت عقب ما تنها شاهد تغییرات جزئی خواهیم بود.
تمام نسخه های خط تولید اج 2019   به  ویژگی های سرگرمی بی نظیری همانند سیستم  Ford's Sync 3  مجهز هستند که شامل ادغام پلتفرم های Apple CarPlay، آمازون الکسا و همچنین Wi-Fi 4G با قابلیت اتصال 10 دستگاه می باشد. ویژگی های ایمنی مانند هشدار برخورد از جلو، ترمز اتوماتیک، نظارت  بر نقطه کور و هشدار ترافیک، کمک به ماندن در خط و همچنین ترمز دستی پس از برخورد نیز از جمله آپشنهای ایمنی موجود در این خودرو به شمار می آیند. سایر ویژگی های موجود عبارتند از شارژ بی سیم، استارت از راه دور، سیستم صوتی B & O با 12 بلندگو، کنترل کروز انطباقی و کمک به پارک پیشرفته.

تمام مدل ها به غیر از نسخه ST دارای یک موتور 2.0 لیتری توربوشارژر چهار سیلندر با توانی معادل 250 اسب بخار و گشتاوری برابر با  275 پوند پا هستند که با یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته و خودکار همراه شده است. هنوز ارقام دقیقی از  مصرف سوخت در دسترس نیست، اما فورد قول داده است که مدل خروجی با موتور 2 لیتری و سیستم تمام چرخ متحرک خود  ، 21 مایل را به ازای هر گالن در شهر و 29 مایل را در بزرگراه طی کند.. اولین مدل فورد اج جدید در پایان تابستان وارد نمایندگی های این کمپانی خواهد شد. هنوز اطلاعات دقیقی در مورد قیمت این خودرو در دسترس نیست، اما نگاهی به قیمت پایه   30 هزار دلاری اج،  نشان می دهد که قیمت پایه این مدل باید چیزی بیشتر از این قیمت باشد.


فورد اج 2019

فورد

اج