564 Views
2018 Jan 22car
img

روز جمعه همین هفته، فورد از اولین فورد موستانگ بولیت سال 2019  خود در حراجی بارت جکسون در Scottsdale  آریزونا رونمایی کرد و  این خودروی دیدنی با قیمت 300،000 دلار به فروش رسید. این قیمت ممکن است برای موستانگی که  به طور منظم در حال تولید است و در برخی مناطق، قیمت آن از 50،000 دلار شروع می شود، مضحک و عجیب باشد اما بهتر است تعجب نکنید، زیرا دلیل خوبی برای این قیمت وجود دارد.

جالب است بدانید که 100 درصد از درآمد حاصل از این حراج به طور مستقیم به خیریه اختصاص داده شده است. در واقع، این مزایده، وظیفه تامین مالی مدرسه Boys Republic، را که برای کودکان در معرض خطرات گوناگون ساخته شده و به آنها مهارت های لازم برای شروع زندگی مستقل را یاد می دهد، بر عهده دارد.

واقعیت جالب در خصوص این مزایده و ماشین فورد موستانگ بولیت این است که مدرسه  Boys Republic،  همان مدرسه ای است که به استیو مک کوئین، هنگامی که کودکی بیش نبود،  کمک کرد تا به بازیگری مشهور تبدیل شود و اتفاقا این بازیگر در فیلمی به نام "بولیت" هم بازی کرده که به بهانه ای برای ساخت این ماشین تبدیل شد. Boys Republic،  از سال 1907 تا کنون تاسیس شده و این گروه خیریه ادعا می کنند که در این دوره به بیش از 30،000 کودک کمک کرده اند تا آنها بتوانند برای خود آینده خوبی بسازند.

بنابراین، اگر شما کمی خوش شانس و البته ثروتمند بودید این احتمال وجود داشت که چکش 300 هزار دلاری این حراجی برای نسخه ویژه موستانگ بولیت برای شما به زمین زده شود  و اگر هم تا این حد خوش شانس نبودید و یا قیمت این بولیت منحصربفرد از  کیف پول شما بیشتر بود، همیشه می توانید یکی از این خودروها را که دیگر نامبر وان نیستند خریداری کنید.. خوشحال باشید، چون قرار است این نمونه اولیه با خودروهایی که بعدا وارد بازار می شوند هیچ تفاوتی نداشته باشد.
البته نباید فراموش کنید که، فورد موستانگ بولیت 2019 ، مدلی است که قرار است برای جشن 50 سالگرد فیلم مک کوئین که به همین نام ساخته شده، در تعداد محدود تولید شود. این خودرو از وجود چرخ های شبه وینتیج، مارک بولت و تمام مزایای پکیج  پرمیوم و پرفورمنس GT بهره مند می باشد و اجزای موتور که از GT350 boost اقتباس شده اند، توان خروجی خودرو را به 475 اسب بخار و گشتاور  420 پوند گشتاور افزایش می دهند.

فورد موستانگ بولیت

فورد