41 Views
2018 Jan 19Cultural
img

فیلم جدید Quentin Tarantino

فیلم جدید Quentin Tarantino:تاریخ اکران؛موضوع فیلمنامه و هرچیزی که نیاز است در این باره بدانید را در این مقاله بخوانید!

موضوع این فیلم در مورد شخصی به نام Manson است.

Quentin Tarantino پس از اکران جنجالی و فوق العاده ی فیلم های حماسه برفی، هشت نفر نفرت انگیز که در ماه ژانویه 2016 اکران شد، قصد دارد فیلم جدید خود را بسازد.هرچند پایه و اساس فیلم های Quentin Tarantino بر مسایل جادویی و متافزیک استوار است؛اما مخاطبین خاص خود را دارند.

نام فیلم چیست؟

نام این فیلم زیبا #9 است.

تاریخ اکران

طبق اعلام وب سایت های خبری؛تاریخ اکران این فیلم زیبا؛9 آگوست 2019 است.

اطلاعاتی در مورد این فیلم

فیلم در حالی شروع می شود که تابستان سال 1969 در لس آنجلس است.شرکت فیلم سازی تمرکز خاصی بر روی استفاده از بازیگران مرد دارد و سعی می کند از این لحاظ بتواند در بازار تجارتی هم فعالیت کند.در همین حین است که قتل عجیب و هولناک Sharon Tate و چهار نفر از دوستانش توسط Charles Manson؛رنگ و بوی فیلم را عوض می کند و...

طبق گزارشات؛این فیلم در سکانس هایی فضای دهه های 60 و 70 میلادی را به تصویر کشیده و انتظار می رود که با کشته شدن Charles Manson فضای فیلم به کلی تغییر می کند.

بازیگران

در ژانویه 2018، حضور لئوناردو دی کاپریو برای بازی در این فیلم تأیید شد. طبق گفته Variety، او در فیلم «بازیگر قدیمی و غیر معمولی» هم به ایفای نقش می پردازد.

قبل از اینکه دی کاپریو به عوامل این فیلم ملحق شود،حضور تام کروز و براد پیت برای دو نقش اصلی در این فیلم تایید شده بود.مطابق گزارشات و اخبار متنوع؛احتمال حضور آل پاچینو هم در این فیلم قطعی است.

تریلر

تا کنون هیچ گونه تریلر و یا پیش نمایشی از این فیلم آماده نشده است.

زمان ساخت و فیلم برداری

ظاهرا فیلم برداری این فیلم از اواسط سال 2018 میلادی آغاز می شود.

اطلاعات بیشتر و تکمیلی

رسوایی اخیر Harvey Weinstein که دامن گیر شرکت فیلم سازی Tarantino هم شده و در فیلم Miramax هم مشهود بود؛ Tarantino تصمیم گرفت که همکاری خود را کمتر کند و همین باعث شد که در تامیین بودجه فیلم #9 بین شرکت های فیلم سازی اختلاف پیش بیاید.

در نهایت مقرر شد که تامیین بودجه پخش و انتشار این فیلم ارزشمند بر عهده ی شرکت بزرگ SONY باشد.

بودجه ای که برای این فیلم در نظر گرفته شده است چیزی در حدود 100 میلیون دلار است که بین فیلم های هم طراز خود؛از اختلاف بسیار زیادی برخوردار است.


نقد فیلم

برترین فیلم های دنیا

خلاصه فیلم