64 Views
2017 Dec 13technology
img

قابلیت جدید این نرم افزار ؛ به کاربران ، امکان پاسخ دادن به پیام های درون گروه را ؛ بصورت خصوصی می دهد .

واتساپ، یک قابلیت پیام رسانی جدید ، به نام " ریپلای کردن خصوصی " ( Private Reply ) را ایجاد کرده است . این قابلیت به منظور استفاده در چت های درون گروه ابداع شده و همانطور که از نام آن بر می آید ، به کاربر امکان پاسخ دادن به پیام های درون گروه را می دهد بطوریکه جز شخص مورد نظر ، فرد دیگری در گروه امکان مشاهده پیام را نداشته باشد .

البته این قابلیت بیشتر یک میانبر به شمار می رود تا یک ویژگی جداگانه ؛ اما قطعا مفید واقع خواهد شد ، بخصوص زمانی که بخواهید در یک چت گروهی ؛ تمام کاربران از محتوای پیام شما ، باخبر نشوند.

برای دسترسی به این گزینه کافیست پیام مورد نظر را لمس کرده و آن را نگه دارید و در  منو ظاهر شده ، گزینه Private Reply را انتخاب کنید .

وقتی شما این گزینه را انتخاب می کنید ، واتساپ بصورت خودکار یک چت یک به یک ( خصوصی ) را برای شما و شخص مورد نظرتان ایجاد می کند .

این یک قابلیت بسیار مناسب و راحت است که شما را از دردسر های با خبر شدن تمام اعضای گروه از محتوای پیام های تان ، خلاص می کند. 

همچنین واتساپ ، یک حالت "تصویر در تصویر" برای نمایش فیلم های ارسال شده در چت ها را ابداع کرده است .

حالت " تصویر در تصویر " به شما امکان می دهد ، ویدئو های ارسال شده در چت ها را به طور مستقیم در همان چت و در یک باکس با قابلیت جا به جا شدن و تغییر اندازه مشاهده کنید .

لازم به ذکر است که این قابلیت برای ویدئو هایِ سایت YouTube ساخته و پرداخته شده و بنظر می رسد به زودی می تواند روی تمامی ویدئو ها پیاده شود .

البته با توجه به این که این ویژگی ها اکنون در حال مطالعه و پیشرفت هستند ، هنوز قابل استفاده توسط کاربران نمی باشند ، با این حال طبق اظهارات کمپانی سازنده این نرم افزار ، در آپدیت های بعدی در نرم افزار گنجانده خواهند شد . 

Whats app

تکنولوژی