126 Views
2018 Mar 01technology
img

برنامه پیام رسانی گوگل برای گروهها - Hangouts Chat  - در گذشته تنها برای افرادی که در برنامه پیشنهادی شرکت قرار دارند استفاده می شد اما این هفته، گوگل آن را برای هر شرکتی که بخواهد از آن استفاده کند، منتشر می کند. Hangouts اجازه می دهد تا همکاران و یا هر یک از اعضای گروه در اتاق های گفتگوی اختصاصی دیگر، پیام بفرستند. افراد همچنین می توانند فایل ها، عکس ها و فیلم ها را به اشتراک بگذارند. این پیام ها می توانند خصوصی باشند یا با گروه های مختلف به اشتراک گذاشته شوند.

اسکات جانستون، مدیر بخش مدیریت محصولات گوگل درایو، روز چهارشنبه در یک پست وبلاگ نوشت: "چت کمک می کند تا تیم ها به راحتی و کارآمد با یکدیگر همکاری کنند." او همچنین اشاره کرد "با اختصاص اتاق مجازی به پروژه های اصلی این پیام رسان در طول زمان، علاه بر ایجاد همکاری موثر بین تیم ها، یک راه ساده برای پیگیری پیشرفت و  وظایف تیم ها به دست می آید."

این قابلیت ممکن است آشنا به نظر برسد. در برخی دیگر از پیام رسان ها این قابلیت وجود دارد، مانند Microsoft Teams و Dropbox و Slack که هدف آن ها ایجاد جلسات کاری و ایجاد همکاری ساده تر است. Hangouts در G Suite گوگل (شركت بهره وری و همكاری مبتنی بر فضای ابری) گنجانده شده است و بنابراین عمیقا با دیگر اپلیکیشن های گوگل مانند تقویم، Drive و Docs هماهنگ شده است.

افرادی که میخواهند از Hangouts استفاده کنند باید در G Suite ثبت نام کنند. این نسخه جدید این هفته در دسترس خواهد بود. افراد میتوانند از طريق يک مرورگر وب يا از طريق نرم افزار در iOS و Android به پیام رسان Hangouts دسترسی داشته باشند.


Hangouts

گوگل