69 Views
2018 Jan 09technology
img

Nest  و Yale در حال حاضر دو سال است که باهم بر روی یک قفل هوشمند کار می‌کنند که قرار است در سال 2018 به بازار عرضه شود . Yale  امروز اعلام کرده است که سفارش  قفل هوشمند Nest x Yale در حال حاضر شروع‌شده است و ماه مارس وارد بازار خواهد شد . هنوز اطلاعاتی در رابطه باقیمت گذاری آن مشخص نشده است.
Nest x Yale یک قفل صیقلی و براق است که صفحه‌کلید لمسی آن کاملاً شبیه گوشی‌های هوشمند است . این قفل با باتری کار می‌کند و وقتی باتری آن تمام شد و شما خارج از منزل بودید می‌توانید از باتری دیگری استفاده کنید و وارد خانه شوید.
نکته قابل‌توجه این است که این قفل همزمان با تولید دستگاه‌های هوشمند خانگی عرضه می‌شود و می‌توان گفت ازنظر کاربرد مفیدتر از دو سال گذشته خواهد بود زیرا می‌تواند با سیستم امنیتی جدید Nest خانه‌ها ادغام شود . این قفل می‌تواند از داخل برنامه Nest کنترل شود . همچنین می‌تواند به‌طور همزمان با محصولات Nest برای قفل‌کردن در وقتی افراد بیرون از خانه هستند هماهنگ شده و وقتی افراد به خانه می‌رسند غیرفعال شود و اجازه می‌دهد افراد بعدی زنگ در را برای ورود بزنند.
کار کردن بر روی این قفل خیلی طول کشید و شروع آن به اکتبر 2015 برمی‌گردد که این دو شرکت اعلام کردند که بر روی قفلی که  Linus نامیده می‌شود کار می‌کنند که می‌تواند با ابزارهای هوشمند خانگی Nest ادغام شود . این محصول تاکنون تولید نشده است و نام آن به Nest x Yale تغییر کرده است و در حال حاضر در آستانه عرضه است.


قفل Nest x Yale

قفل هوشمند