75 Views
2018 Mar 04Newstechnology
img

اپل در سالهای اخیر با عرضه لپ تاپ های فوق نازک MacBook Air خود نتوانسته است موفقیت چندانی به دست آورد، اما در عوض، توانسته است ضخامت برخی دیگر از محصولاتش را با کمک فناوری به کار رفته در این لپ تاپ کمتر کند. اما با همه این صحبت ها رایانه مذکور باز هم محبوبیت دارد. تحلیلگران می گویند اپل قصد دارد مدل ارزان تر این لپ تاپ را در سه ماهه دوم سال 2018 به بازار عرضه کند.
بر اساس گزارش تحلیلگران، انتظار می رود که اپل در اواخر سال جاری یک مک بوک ایر 13 اینچی را با قیمت پایین تر عرضه کند و قیمت پایین تر قاعدتا می تواند به افزایش فروش این لپ تاپ کمک کند.



در حالی که گروه لپ تاپ های مک بوک ایر در سال 2018 جشن 10 سالگی خود را خواهد گرفت، اما می توان گفت این گروه از محصولات اپل در این ده ساله به روز رسانی های چشمگیری نداشته است. آخرین به روز رسانی آن مربوط به تابستان سال گذشته بوده است که اپل این لپ تاپ ها را به پردازشگر سریعتر 1.8 گیگاهرتزی اینتل مجهز نموده است. اپل در حال حاضر مک بوک ایر را به قیمت 999 دلار در بازار عرضه می کند.
گزارش تحلیلگران همچنین می گوید که اپل به احتمال زیاد AirPodهای خود را به روز رسانی می کند. در بخش دیگری از این گزارش آمده است که تقاضا برای هوم پادهای اپل در بازار های جهانی به سطح متوسط رسیده است.

اپل

مک بوک ایر

قیمت