361 Views
2018 Mar 10car
img


گویا قرار است  نسخه کاملا جدیدی از تویوتا توندرا  در سال 2019 وارد بازار شود. مطمئنا این خودروی جدید چه از لحاظ ظاهری و چه کابین داخلی، شاهد پیشرفتهای قابل توجهی خواهد بود.
قیمت گذاری
تویوتا توندرا  گران قیمت ترین مدل پایه ای است که در بازار موجود است. اما هنگامی که ویژگی های این وانت را در نظر بگیرید خواهد دید که، قیمت آن نسبت به کلاسی که در آن قرار دارد بسیار مناسب است. قیمت اولیه این خودرو از 31،200 دلار آغاز می شود. در واقع مدل SR پایه با یک موتور 8 سیلندر  5.7 لیتری، و پکیج ایمنی تویوتا (هشدار خروج از خط، چراغهای جلو اتوماتیک و کنترل کروز انطباقی) و خیلی چیزهای دیگر دارای چنین قیمتی است.  البته آپشن های دیگر مانند کمک به پارک از جلو و عقب، نظارت بر نقطه کور و هشدار ترافیکی در قسمت عقب نیز ،850 دلار دیگر به قیمت خودرو اضافه می کنند،.
.
طراحی   بیرونی

از آنجا که نسل فعلی در سال 2015 به روز شده است، شاهد تغییرات چندانی نبوده. اما گویا قرار است نسل جددید از حاشیه های بی نظیر، پنجره مشبک کروم، دستگیره های جدید، و آینه های جانبی به روز شده بهره برد. اما از همه بیشتر چراغ های براق و کشیده موجود در امتداد  پنجره مشبک و، چرخ های 10 پره خود نمایی می کنند

کابین داخلی

کابین خلبان توندرا بزرگ است، و مکان راحتی را برای سرنشینان فراهم میکند. توندرا با فضایی بالغ بر  62.6 اینچ برای اتاق جلویی، دومین در کلاس خود محسوب می شود. صندلی عقب، در عین حال، دارای فضایی برابر با 42.3 اینچ است .
صدای موتور 8 سیلندر ، به داخل کابین نفوذ نمی کند. صندلیها از چرم ساخته شده اند، اما در واقع بسیار سفت و سخت هستند و پشتیبانی زیادی نیز ندارند . توندرا از لحاظ استفاده از مواد با کیفیت در رتبه پایینی قرار دارد چرا که نه از چوب در داشبورد آن استفاده شده و نه از صندلی های چرمی خبری هست و فقط قطعات پلاستیکی در سراسر کابین به چشم می خورد .
فناوری 

فن آوری های درون خودرو تویوتا ، بسیار متنوع هستند. این شرکت هنوز به سیستم های اطلاعاتی پیشرفته تر مجهز نشده است. در ماه ژانویه،  تصویب شد که Apple CarPlay و Android Auto در تمام وسایل نقلیه این کمپانی به کار گرفته شوند چرا که این - تکنولوژی ها در رقبایی مانند F-150 و Silverado استفاده می شوند. در عین حال توندرا   2018 هنوز فاقد چنین تکنولوژی هایی است. در عوض این کامیون از صفحه نمایش لمسی هفت اینچی مخصوص این کمپانی بهره می برد و ویژگی هایی مانند USB و اتصال بلوتوث به عنوان بخشی از مجموعه نرم افزارهای قدیمی Entune در آن به چشم می خورند. سیستم هدایتی توندرا نیز چندان به روز به نظر نمی رسد، بلکه به عنوان بخشی از بسته Premium Premium 1850 مورد استفاده قرار می گیرد .
عملکرد 

تویوتا توندرا دارای یک موتور 5/7 لیتری 8 سیلندر قوی است که هر چند ممکن است دارای اسکلت قدیمی باشد، اما نیروی فوق العاده ای دارد. این موتور دارای توانی معادل 381 اسب بخار و گشتاوری برابر با 401 پوند پاست که، با یک گیربکس اتوماتیک شش سرعته، جفت شده است. 

. توندرا توانمند ترین می تواند تا 10،200 پوند را به وسیله موتور استاندارد 5.7 لیتری 8 سیلندر خود بکسل کند، با این حال. این مدل خاص، دارای حداکثر ظرفیت بکسل نیست و ؛ حداکثر ظرفیت بکسل تویوتا به Limited CrewMax با 8،800 پوند تعلق دارد.
ویژگی های ایمنی 

ایمنی یک نقطه فروش بزرگ برای محصولات تویوتا به شمار می آید، و این امر حتی برای وانتها نیز صدق می کند. تویوتا 2018 اولین وانتی در ایالات متحده بود که ترمز اضطراری استاندارد را به عنوان بخشی از مجموعه ایمنی خود به همراه  هشدار خروج خط، هشدار برخورد از جلو، چراغهای اتوماتیک و کنترل کروز انطباقی ارائه نمود
 

تویوتا

توندرا