3567 Views
2018 Jan 09car
img

پس از سالها انتظار، بالاخره لامبورگینی، مدل اوروس خود را که یک اس یو وی جذاب اسپرت ایتالیایی با نیروی محرکه ای فوق العاده وحشی و خشم آلود است، به نمایش گذاشت.در سال 2012، لامبورگینی، مدل کانسپت اوروس را مورد تستهای جاده ای قرار داده بود اما علی رقم اینکه این خودرو مورد توجه بسیاری از ماشین بازهای جهان قرار گرفت، تضمینی برای اینکه این شرکت مالک آئودی، کانسپتی را که از تلفیق رنج رور ایووک و لامبورگینی گالاردو به وجود آمده به مرحله تولید برساند. اما واضح است که لامبورگینی، هرگز این مدل کانسپ را کنار نگذاشت و موفق شد آن را به اس یو وی تبدیل کند که افراد مفرح در بهار سال 2018 قادر به خرید آن خواهند بود.


بسیاری از مشخصات این مدل تولیدی که به اوروس 2019 معروف شده از همان مدل کانسپتی برداشته شده که در سال 2012 رونمایی شده بود. این مدل از نمای جلویی، زاویه دار و تهاجمی به نظر می¬رسد و سقف پشتی خمیده و خطوط تیز و مستقیمی که از سمت جلوی اتومبیل تا عقب آن پیش می¬روند ، مدل آونتادور شبه بمب افکن را در ذهن تداعی می¬سازند. به احتمال زیاد مدل اوروس نمای آئرودینامیکی را ارائه خواهد داد که با عملکردش مطابقت داشته باشد.
خودروی اوروس از یک موتور 4 لیتری 8 سیلندر با توانی معادل 650 اسب بخار و گشتاور 850 نیوتن متر بهره می¬برد و با کمک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته خود می¬تواند در عرض 3.6 ثانیه به سرعت 62 کیلومتر برسد. در حال حاضر بالاترین سرعت به پورشه 911 با سرعت 190 مایل در ساعت تعلق دارد، بنابراین اگر این اخبار صحیح باشد، اورس، سریع ترین ماشین اسپرت جهان خواهد بود.کابین داخلی اوروس نیز فضایی لوکس را فراهم می¬کند که با عملکرد فوق العاده آن سازگار می¬باشد.


صندلی های چرمی مجلل و حاشیه دوزیهای بینظیر، به همراه یک داشبورد دیجیتال و یک سیستم سرگرمی لمسی دوتایی، نیز از جمله آپشنهای بینظیر این خودرو محسوب می¬شوند. در مدل معمولی  اوروس، دریچه های ورود هوا و سوئیچها زاویه دار هستند و حس حضور در یک خودروی هیجان انگیز لوکس را برای سرنشینان ایجاد می¬کنند، اما نکته جالب دیگر این است که کابین اوروس به پورشه ماکان، شباهت زیادی دارد.

اما باید بدانید که اگر میخواهید یک اوروس داشته باشید، به 131000 پوند اضافی نیاز دارید، که اندکی ارزانتر از لامبورکینی اوراکان نوپاست، اما این قیمت برای همه ارزان نیست. بنابراین اگر استطاعت پرداخت چنین مبلغی را داشته باشید، فرصتی خواهید یافت تا با سریعترین اس یو وی جهان رانندگی کنید.

لامبورگینی

خودرو

ماشین