75 Views
2018 Apr 11car
img

برخی از مردم از لامبورگینی به این دلیل که  اخیرا طرح های جدید خود  را نسبت به مدل های تهاجمی Countach و یا Diablo  که در سال گذشته معرفی شده بودند ملایمتر نموده انتقاد کرده اند، اما نگاهی گذرا به این تصاویر نشان می دهد که هیچ چیز نمی تواند تهاجمی تر و وحشی تر از خودروی موجود در تصویر باشد. دریچه ها، اسپویلرها، دفیوزر عظیم پشتی، باله های به همان اندازه عظیم و یک پوشش موتور دیدنی ، همه و همه، مواد تشکیل دهنده دستور العمل Supereloce Jota به شمار می آیند. علاوه بر این،  چرخ های قفل مرکزی ترکیبی ، اگزوز Huracan Performante  و فینیشرهای توپ مانند نیز به آپشن های بالا اضافه شده اند که خودرو را به یکی از برترین نمونه های مشاهده شده در نوربرگرینگ تبدیل نموده اند.

البته آپشن های ارتقا یافته دیگری نیز در  SVJ موجود هستند که شما نمی توانید آنها را در تصاویر مشاهده کنید، مانند سیستم فرمان عقب   Aventador S و ارتقاء پیشرانه 12 سیلندر. بر طبق شنیده ها، موتور 6.5 لیتری تنفس طبیعی SVJ توانی برابر با  780 اسب بخار و یا 50 اسب بخار بیشتر از مدل S   و 40 اسب بخار بیشتر از مدل SV را تولید خواهد کرد. اگر شما می خواهید به مقایسه توان این مدل با سایر مدل ها بپردازید باید بگویم که توان SVJ ،  10 اسب بخار بیشتر از Centenario. است . و بنابراین منطقی است که تصور کنیم SVJ جدید عضلانی تر و تهاجمی تر از Centenario  می باشد، اما ما چیزهای بسیار بیشتری را از این مدل پرچمدار لامبورگینی انتظار داریم .
در حالی که Supereloce به 600 نمونه محدود شده بود، لامبورگینی ممکن است تصمیمی بگیرد که تعداد بسیار کمتری از این مدل جدید را تولید نماید  که علاوه بر منحصر بفرد شدن آن، قطعا بر قیمت خودرو نیز تاثیر خواهد گذاشت. 
این احتمال وجود دارد که ما در نیمه دوم سال شاهد رونمایی از این خودرو استثنایی باشیم و به نظر می رسد نمایشگاه پاریس در اواخر اکتبر محل مناسبی برای رونمایی از این ابرخودروی استثنایی باشد .

لامبورگینی اونتادور SVJ

لامبورگینی

اونتادور