75 Views
2018 Apr 09technology
img
امروز ورود یک گوشی جدید به بازار تیتر اخبار نبود بلکه در کنفرانس مطبوعاتی شانگهای یک شرکت چینی نوت بوکهای Mi خودش را معرفی کرد که با ویژگی‌های خاص برای بازی‌های کامپیوتری بسیار مناسب هستند.
همان‌طور که از نام آن مشخص است، لپ‌تاپ بازی Mi یک صفحه‌نمایش 15.6 اینچی دارد که بزرگ‌ترین لپ‌تاپ شرکت Xiaomi است و هیچ لوگویی روی آن نیست – Xiaomi می‌گوید ترجیح می‌دهد آن را ظریف و تمیز نگه دارد.
شما وقتی می‌خواهید بازی کنید لپ‌تاپ‌های بازی با LED هایی که زیر صفحه‌کلید قرارگرفته‌اند جوانب لپ‌تاپ را نیز روشن می‌کنند.  درحالی‌که این لپ‌تاپ‌ها به‌اندازه Razer Blade نازک نیستند ( اگرچه  Xiaomi عددی را در این رابطه اعلام نکرده اما این لپ‌تاپ‌ها تا حدودی ضخیم هستند) دارای چهار پورت USB 3.0  , HDMI 2.0 , USB نوع C و پورت  LAN هستند .
در داخل، لپ‌تاپ  Mi Gaming از پردازنده  Core i7 نسل هفتم استفاده می‌کند، دارای 16 گیگابایت RAM به‌صورت پیش‌فرض (با حداکثر 32 گیگابایت ظرفیت) و همچنین از Nvidia GTX1060 یا GTX1050Ti برای گرافیک‌های مجزا استفاده می‌کند. گیمرها دکمه‌های قابل سفارشی‌سازی این لپ‌تاپ را در سمت چپ صفحه‌کلید دوست دارند . یک دکمه خاص وجود دارد که همه فن‌ها را برای خنک کردن لپ‌تاپ روشن می‌کند درحالی‌که شما مشغول بازی هستید .
درحالی‌که در این لپ‌تاپ مانند Asus Zephryus یا Acer Predator Triton 700 از تکنولوژی  Max Q استفاده‌نشده است اما لپ‌تاپ بازی Mi با یک سیستم خنک‌کننده مخصوص طراحی‌شده است که هوای گرم را از اطراف و پشت آن خارج می‌کند.
باقیمت اولیه 5999 یوان چینی ( 955 دلار یا 675 پوند) برای پایین‌تر مدل GTX1050Ti و 8.999 یوان ( 1.435 دلار یا 1.010 پوند ) برای بالاترین مدل , لپ‌تاپ‌های بازی Mi با صفحه‌نمایش 15.6 اینچی در تاریخ 13 آوریل به بازار چین عرضه خواهند شد .
اگر در فکر انتخاب یکی از این لپ‌تاپ‌ها هستید به یاد داشته باشید که آن‌ها تنها با نسخه چینی ویندوز مایکروسافت عرضه خواهند شد بنابراین هیچ زبان انگلیسی وجود ندارد و شما باید نسخه ویندوز مورد نظر خودتان را خریداری و نصب کنید .


لپ تاپ بازی

Xiaomi Mi

Razer Blade

Asus Zephryus