78 Views
2018 Jan 09technology
img

Asus با یکی از مشهورترین تیم‌های e-sports کره یعنی SKT T1 جهت  ساخت یک لپ‌تاپ جدید برای بازی‌های کامپیوتری همکاری می‌کند. ROG Strix SKT T1 Hero برای بازی‌های گرافیکی آنلاین چندنفره مانند League  و Dota 2 طراحی‌شده است . این لپ‌تاپ با پردازنده Core i7 اینتل کار می‌کند و دارای کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 1060 است تا به‌خوبی کل دکوراسیون و انیمیشن‌های رنگی هر بازی را نمایش دهد . این صفحه‌نمایش دارای وسعت رنگ 100 درصد sRGB  است.
قیمت  ROG Strix SKT T1 Hero Edition هزار و هفتصد دلار خواهد بود و طی سه ماه آینده به بازار عرضه خواهد شد . SKT T1 یکی از بهترین تیم‌های خارج کشوری است که در هفت دوره از مسابقات قهرمانی جهان سه بار قهرمان شده است . به‌عنوان پاداش طراحان بازی‌های لیگ این تیم را SKT T1 نامیده‌اند اما این اولین باری است که سخت‌افزار به ترکیب این بازی اضافه‌شده است . معروف‌ترین عضو این تیم یعنی فاکر به‌نوعی افسانه‌ای بازی می‌کند و قهرمان‌بازی است و همیشه با از بین بردن دشمنان امضای خودش را در سمت راست قسمت پایین صفحه‌کلید قرار می‌دهد.
لپ‌تاپ Hero Edition قطعاً دستگاهی برای طرفداران SKT T1 است زیرا آن همراه با SKT jersey , ماوس پد و پوسترهای همه اعضاء تیم عرضه می‌شود .
Asus اغلب ROG Strix GL12 را به بازی‌های دسکتاپ خودش اضافه می‌کند . ROG Strix GL12 توسط پردازنده نسل هشتم اینتل پشتیبانی شده و دارای کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1080 است . برای حفظ روند , تمام دسکتاپ ها و لپ‌تاپ‌های Asus از لامپ‌های Aura Sync استفاده می‌کنند تا کاربران بتوانند نورهای RGB ترجیحی خودشان را سفارشی کنند . ROG Strix GL12 در ماه آوریل به بازار می‌آید اما قیمت آن هنوز مشخص نیست


بازیهای کامپیوتری

لپ تاپ

Asus

SKT T1