128 Views
2018 Jan 28technology
img

ThinkPad X1 Carbon   و X1 Yoga همیشه به خاطر  آخرین و بهترین ویژگی‌های تجاری در ویترین نمایشگاه‌ها دیده می‌شوند , این لپ‌تاپ‌ها در CES 2018 مظهر پیشرفت تکنولوژی بودند.
لپ‌تاپ‌های نسل ششم X1 Carbon و نسل سوم X1 Yoga دارای صفحه‌نمایش 14 اینچی و رزولوشن WQHD و Adobe RGB صد درصد , شفافیت 500 نیتی و ویژگی به‌روزرسانی‌های آتی , پشتیبانی برای Dolby Vision HDR روشنایی , کنتراست و پلات‌های رنگی هستند . برای سفرهای تجاری ,  کسانی که زمان بیشتری را صرف دیدن Netflix با لپ‌تاپ می‌کنند به‌جای اینکه TV ببینند , HDR می‌تواند واقعاً تجربه شما را بهبود ببخشد.
شما با این لپ‌تاپ‌ها می‌توانید از خدمات آمازون و الکسا استفاده کنید و هرجایی که هستید می‌توانید با لپ‌تاپ خودتان خرید کنید , جستجو کنید و زندگی خودتان را کنترل کنید . بعلاوه صفحه‌نمایش نازک آن‌ها دارای وب کم‌هایی است که می‌تواند دوربین را روی لپ‌تاپ بدون هیچ لغزشی نگه دارد.
این لپ‌تاپ‌ها حاوی موارد زیر هستند :
•    پردازنده‌هایی تا نسل هشتم اینتل Core i7
•    تا 16 گیگابایت حافظه  ( 2133 مگاهرتز)
•    تا 1TB SSD PCIe
•    تا    Intel UHD Graphics 620
•    بی‌سیم دو باندی 802.1ac اینتل (2x2)
•    بی‌سیم جهانی LTE-A
اگرچه ممکن است ظاهر این لپ‌تاپ‌ها نشان ندهد اما سیستم آن‌ها برای زندگی در جاده‌ها ساخته‌شده است بنابراین نگران ضربه‌ها یا قطره و .. نباشید . شما خیلی راحت با استفاده از خواننده اثرانگشت دستگاه واردشده و می‌توانید تمام‌روز کارکنید زیرا عمر باتری این لپ‌تاپ‌ها 15 ساعت است .
این دو لپ‌تاپ ازنظر طراحی با یکدیگر متفاوت هستند یوگا دارای انعطاف‌پذیری دو در یک همراه با یک خودکار فعال برنوشتن بر روی صفحه‌نمایش است درحالی‌که X1 Carbon یک لپ‌تاپ 14 اینچی استاندارد است . این لپ‌تاپ‌های سبک لنوو تنها 2.49 پوند وزن دارند و اگر شما یک صفحه‌نمایش لمسی می‌خواهید گزینه full-HD لنوو در حال حاضر موجود است.
ThinkPad X1 Carbon باقیمت  1.700 دلار و X1 Yoga باقیمت 1.889 دلار از ژانویه عرضه‌شده است .لپ تاپ های لنوو

ThinkPad X1

X1 Yoga

X1 Carbon