79 Views
2018 Jan 12technology
img

لپ تاپ XPS 15 2-in-1 جدید Dell دارای صفحه کلید "maglev" است . Dell یک نسخه 15 اینچی XPS 2-in-1 خود را بعد از عرضه اولین مدل 13 اینچی آن در سال گذشته معرفی کرد، اما این فقط یک نسخه بزرگتر از اصل نیست؛ این یک کامپیوتر بسیار قدرتمند با برخی از ترفندهای منحصر به فرد است.

در میان جالب ترین چیزها می توان به صفحه کلید لپ تاپ اشاره کرد: هرچند به نظر می رسد کارکرد آن مانند صفحه کلید معمولی Dell احساس شود. این صفحه کلید با استفاده از یک مکانیزم کاملا جدید که بر روی آهن ربا استفاده می شود، ساخته شده است. البته برخی کلید ها هنوز به صورت فیزیکی در گوشه های آن وجود دارند، اما یک صفحه آهن ربا در زیر آنها برای دریافت ضربه دست شما و ارائه بازخورد وجود دارد. با کنترل شدت ضربه شما، Dell می تواند یک ارائه بازخورد عمیق یا عمیق تر برای کلید ایجاد کند. صفحه کلید جدید maglev کاملا طبیعی است، حداقل در طول استفاده کوتاه از آن من نمی توانم بگویم این یکی از بهترین صفحه کلید هایی است که تا به حال با آن تایپ کرده ام، اما هیچ موضوعی در ارتباط با تحول در صفحه کلید هم در آن احساس نکرده ام.

ویژگی بزرگ دیگر در اینجا عملکرد لپ تاپ است. در حالی که مدل 13 اینچی 2-in-1 از پردازنده های کم قدرت Intel (که قبلا Core M شناخته می شود) استفاده می کرد، این نسخه به طرف دیگر طیف می رود. این لپ تاپ دارای تراشه 65 وات شامل گرافیک داخلی AMD است. این تراشه جدید اولین همکاری بین اینتل و AMD در سه دهه اخیر است و یکی از پردازنده های قدرتمند اینتل را با یک راه حل گرافیکی تحت نام تجاری Radeon مورد توجه قرار می دهد. در نتیجه باید عملکرد بسیار بالاتری نسبت به مدل 13 اینچی داشته باشد و گرافیک بهتری از آنچه شما معمولا از یک پردازنده اینتل دریافت می کنید داشته باشد.


این دستگاه را می توان با یک پردازنده i5 یا i7، 8 به 16 گیگابایت رم، صفحه نمایش لمسی 1080p یا 4K و 128 گیگابایت تا 1 ترابایت فضای ذخیره سازی SSD پیکربندی کرد. این لپ تاپ شامل چهار پورت USB-C است، که دو مورد از آن ها از فضای ذخیره سازی Thunderbolt 3 پشتیبانی می کند. همچنین یک ریدر microSD و یک جک هدفون وجود دارد. این نسخه همچنین شامل پشتیبانی از قلم فعال است، هر چند که شما مجبور هستید آن را به طور جداگانه خرید کنید. لپ تاپ با قیمت 1299.99 دلار آغاز می شود و قرار است در اوایل بهار در دسترس قرار گیرد.

دل همچنین تعدادی از لوازم جانبی PC خود را امروز معرفی می کند، از جمله دو مانیتور جدید Ultrathin که یک مدل 23.8 اینچ 1080 پیکسل و یک مدل چهار بعدی HD با سایز 27 اینچ است. از همه مهمتر، هر دو از HDR پشتیبانی می کنند، و برای صفحه نمایش HDR نسبتا مقرون به صرفه هستند: 299.99 دلار قیمت مدل اول و 499.99 دلار برای مدل دوم و در نهایت، دل یک حافظه ذخیره سازی SSD کوچک قابل حمل را به نام Thunderbolt معرفی می کند. شما می توانید آن را با 500 گیگابایت فضای ذخیره با قیمت 439 دلار یا با 1 ترابایت فضای ذخیره سازی با قیمت 799 دلار خریداری کنید.


Dell

لپ تاپ