303 Views
2018 May 12car
img

اگر از طرفداران LS هستید و استایل‌های تیز و زاویه‌دار را دوست دارید و در عین حال به یک پکیچ کوچک و جمع‌ و جورتر از مدل‌های محبوب لکسوس علاقه‌مند هستید، به دنبال چیزی جز ESهای جدید نباشید.

لکسوس ES مدل 2019 از پلتفرم جهانی تویوتا بهره می برد که سواری بی صداتر و نرم تر را فراهم ساخته و اجازه داده تا ES کمی افزایش سایز نیز داشته باشد. این سدان اکنون 2.6 اینچ کشیده تر از قبل شده و 1.8 اینچ عریض تر و 2.0 اینچ کوتاه تر نیز شده است.

نیروی مدل های ES350 از موتور 302 اسب بخاری 3.5 لیتری V6 تویوتا تامین می شود که به گیربکس اتوماتیک هشت سرعته متصل است. یک مدل هیبریدی ES300h نیز برای ین خودرو موجود خواهد بود که به موتور 2.5 لیتری چهار سیلندر متصل به یک موتور برقی و بسته باطری خود شارژ شونده مجهز است. توان کلی این سیستم 215 اسب بخار خواهد بود و از همه مهم تر آن که بهره وری سوخت آن 1 لیتر در هر 18.7 کیلومتر خواهد بود.

مدل ES350 F Sport نیز برای این خودرو ارائه می شود که از سیستم تعلیق Adaptive Variable، حالت Sport+ و ارتقای صدای موتور بهره می برد که از طریق سیستم استریو منتقل می شود. تمام مدل های F اسپرت به یک اسپویلر عقب کوچک، نشان F اسپرت، رینگ های 19 اینچی و تریم داخلی آلومینیومی خاص الهام گرفته از شمشیرهای ژاپنی مجهز می شوند.

کابین ES جدید به نمایشگر عریض 12.3 اینچی مجهز شده است که در کنار تکنولوژی های دیگری همچون اپل کارپلی، AmazonAlexa AI assistant و وای فای ارائه می شود. مدل های پایین تر این خودرو که به ناوبری مجهز نیستند از نمایشگری 8 اینچی بهره می برد. سیستم های ایمنی اکتیو نیز از طریق مجموعه تکنولوژی های SafetySystem+ 2.0 لکسوس در این خودرو ارائه می شوند. این سیستم ها شامل سیستم پیش گیری از تصادف با شناسایی عابرپیاده به همراه تکنولوژی هایی ساده تر همچون کمک تغییر مسیر و کروز کنترل است.

قرار است لکسوس ES مدل 2019 از ماه سپتامبر 2018 به فروش برسد.


ES

لکسوس ES

LS

ES350 F Sport