70 Views
2018 Apr 06car
img

Lexus LX 570 سوار بر یک پلت فرم کامیون وانت و با یک موتور بزرگ 8 سیلندر ، در نهایت یک SUV قدیمی به حساب می آید.. این خودرو از سال 1996  وارد بازار شده و از سال 2008 تا کنون به روز رسانی نشده است. اکنون 10 سال از آخرین به روز رسانی  این خودرو میگذرد و اکنون کمپانی لکسوس طرح جدید دو ردیفه ای را برای این خودرو در نظر گرفته است .
ابنابراین LX جدید به جای 8 سرنشین، فضای کاافی برای 5 سرنشین و فضای بیشتری برای بار خواهد داشت .

حذف صندلی های پشتی، سبب میشود که 5.8 فوت مکعب فضا بیشتر از مدل استاندارد سه ردیفه فراهم آید؛ لذاLX 570 دو ردیفه دارای 50.5 فوت مکعب فضای بار در ردیف دوم است که در مقایسه با 44.7  فوت مکعب  مدل سه ردیف ، رقم قابل توجهی است به جرات می توان گفت که این خودرو از یکی از بزرگترین فضاهای حمل بار در مقایسه با هر SUV برخوردار است . و توانایی حمل چیزهایی مانند دوچرخه، کیسه های گلف و چمدان بزرگ را دارا میباشد .


بجز این فضای اضافی، الباقی بخش های داخلی نیز به روز رسانی شده اند اما هنوز جای پیشرفت باقی است. صندلی ها بسیار راحت هستند، و فضای زیادی ذر کابین راننده و صندلی مسافران وجود دارد،  و  چرم نرم و انعطاف پذیر  و چرم lacquered تقریبا هر اینچ از کابین، از فرمان تا پانل درب، ها را پوشانیده است . 
مانند کابین، قسمت بیرونی خودرو نیز شاهد تغییرات شگرفی بوده است. LX یک نسخه بزرگتر از  پنجره مشبک اسپیندل شرکت Lexus را با جدیدترین  به روز رسانی در سال 2015، و همچنین تعدادی از ویژگی های جدید مانند چراغ های استاندارد LED، چرخ های 20 اینچی متمایز، چراغهای عقب LED و یک درب عقب ترکیبی را دریافت نموده است .

در حال حاضر شش گزینه رنگ مختلف، از جمله سفید مرواریدی White ، ساتن Cashmere بژ، نقره اتمیک، مرواریدی خاکستری مه آلود، مشکی و میکا آبی تیره  برای این خودرو در دسترس است .

این خودرو قدرت خود را از یک موتور  8 سیلندر 5.7 لیتری با توان  383 اسب بخار و گشتاور 403 پوند پا دریافت می کند. یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته  نیز در این خودرو به کار گرفته شده است .   ترمز نیز دارای عملکرد خیلی خوب است .
این خودرو  به طور کلی مسافت  13 مایل را به ازای هر گالن و ، 18 مایل را به ازای هر گالن در بزرگراه طی می کند .
سیستم  تمام چرخ متحرک، سیستم  استاندارد این خودرو است، همچنین سیستم قابل تنظیم ارتفاع که از کنترل های الکترو هیدرولیک برای افزایش یا کاهش ارتفاع وسیله نقلیه استفاده می کند.   یک سیستم کنترل کشش چند حالته با تنظیمات خاک، گل و برف، نیز توانایی LX را برای غلبه بر مشکلات افزایش می دهد. 

این  SUV به ویژگی های ایمنی استانداردی، از جمله کمک به پارک، نظارت  بر نقطه کور  و هشدار  ترافیک در سمت  عقب و دوربین 360 درجه ، و همچنین سیستم کمک  ناوبری با فرمان صوتی، بلوتوث و Siri Eyes Free، مجهز است که همه بر روی یک سیستم اطلاعاتی سرگرم کننده با صفحه نمایش 12.3 اینچی  و رزولوشن لمسی بزرگ نصب شده اند .
 

لکسوس

LX 570