406 Views
2018 May 09Newstechnologycar
img

جنگ بین suvها به ایتالیا رسید. مهد خودرو های افسانه ای و شرکت های قدیمی خودروسازی که هر کدام در دنیای بزرگ ماشین سازی جزء ستون های اصلی این صنعت بزرگ و مهم دنیا می باشند. مگر می شود که کمپانی های ایتالیایی در روز هایی که خودرو های suv آلمانی ها و کره ای های تازه به دوران رسیده در حال جولان دادن هستند سکوت کنند و شاهکارهای خود را در معرض نماسش عموم نگذارند.

ایتالیا زادگاه ماشین های سوپراسپرت و زیبای جهان است و باید منتظر قدرت نمایی شرکت های ایتالیایی بود  

مازراتی در نمایشگاه اتومبیل بین المللی ۲۰۱۸ نیویورک از SUV جدید خود، Levante Trofeo رونمایی کرد. نسخه ی محدود Levante Trofeo دارای ۵۹۰ اسب بخار قدرت و موتور جفت_توربوشارژ V8 فراری می باشد. بر طبق اعلام مازراتی، Levante Trofeo می تواند در ۳٫۷ ثانیه سرعت خود را از صفر به ۶۰ مایل بر ساعت (حدود ۹۶ کیلومتر بر ساعت) برساند و حداکثر سرعت آن ۱۸۷ مایل بر ساعت یا ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت می باشد. مدل Trofeo به طور انحصاری در ایالات متحده و کانادا در دسترس خواهد بود. در ادامه با نت نوشت همراه باشید.مازراتی با ارائه ی مدل جدید Levante Trofeo جان تازه ای به بازار داغ SUV ها می بخشد. برند بزرگ ایتالیایی در روز چهارشنبه در نمایشگاه اتومبیل بین المللی ۲۰۱۸ نیویورک از SUV جدید خود در اتفاقی پر سر و صدا که باعث حیرت حاضران شد رونمایی کرد.

در قلب نسخه ی محدود Levante Trofeo موتور جفت توربوشارژ V8 ساخت فراری در Maranello ایتالیا، ۳٫۸ لیتری با ۵۹۰ اسب بخار قدرت می تپد.

در یک بیان، باید گفت که مدیر عامل شرکت مازراتی، Tim Kuniskis به موتورهای فراری که بهترین ها بر روی زمین هستند مراجعه کرده است.


طبق گفته ی سازندگان، Levante Trofeo می تواند در ۳٫۷ ثانیه سرعت خود را از صفر به ۶۰ مایل بر ساعت (حدود ۹۶ کیلومتر بر ساعت) برساند و حداکثر سرعت آن ۱۸۷ مایل بر ساعت یا ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت می باشد. در نتیجه، توانایی و عملکرد Trofeo را می توان در سطح بهترین SUV های حال حاضر جهان نظیر Lamborghini Urus، Porsche Cayenne Turbo S ، Range Rover Sport SVR و Bentley Bentayga دانست.

در کنار استفاده از موتور فراری، قسمت دیگر عجیب داستان Levante Trofeo این است که این اتومبیل به طور انحصاری فقط برای عرضه در امریکا و کانادا طراحی شده است. بعد از همه ی این حرف ها، البته خودروسازان اروپایی و ژاپنی سابقه ی نجات افراطی ترین مخلوقات خود را به طور مخصوص برای بازارهای داخلی خود دارند.
علاوه بر موتور فوق العاده قوی، Levante Trofeo تغییراتی داشته که باعث زیباتر شدنش هم می شود. این تغییرات شامل چرخ هایی ۲۲ اینچی، تکیه گاه های کربن_فیبری و تودوزی درونی برند Trofeo می باشد. Trofeo همچنین دارای سیستم استریو ۱۲۸۰ وات با ۱۷ اسپیکر Bowers & Wilkins می باشد.

مازراتی Levante را در سال ۲۰۱۶ در طرح های فروش و مجلات معرفی کرد. تولیدات معمولی Levante ها از یک جفت موتور جفت_توربوشارژ با قدرت ۳۴۵ اسب بخار و ۳ لیتری V6 با قدرت ۴۲۴ اسب بخار استفاده می کنند.

انتظار می رود که با تولید Levante Trofeo، این تابستان شهر تورین ایتالیا به منطقه ی قدرت نمایی مازراتی تبدیل شود. مازراتی هنوز قیمت این اتومبیل زیبای قدرتمند خود را اعلام نکرده است.

SUV

سوپر اسپرت

فراری

مازراتی

سرسع

خودرو

اتومبیل

ماشین