62 Views
2018 Jan 10technology
img

Asus ROG راه حلی برای مانیتورهای آزاردهنده که مانع اجرای بازی‌های سه‌بعدی بر روی آن‌ها می‌شود , ارائه داده است . این شرکت که به‌عنوان جمهوری گیمرها نام گرفته و دارای رایانه‌های شخصی مخصوص بازی با نام تجاری Asus است امروز در CES اعلام کرده است که محصول جدیدی به نام Bezel-free Kit عرضه خواهد کرد.
نصب و راه‌اندازی ای محصول  شامل لنزها و پایه‌هایی است که به مانیتورهای بازی شما با زوایای 130 درجه متصل می‌شوند . این لنزها به ترکیب تصاویر نمایش داده‌شده کمک کرده و سپس نور را منعکس می‌کنند تا آن را طوری خم کنند که به‌صورت طبیعی از لبه یک مانیتور به دیگری منتقل شود . به نظر می‌رسد کل تأثیر این محصول این است که شما از یک صفحه‌نمایش منحنی بزرگ استفاده کنید. این کار به نرم‌افزار خاص, منبع تغذیه داخلی با خارجی یا هر افزودنی خاصی از Asus  نیاز ندارد و به شما پیشنهاد می‌کند که آن را با هر مانیتوری با اندازه مشابه استفاده کنید . سخنگوی Asus تائید کرد که این کیت با انواع مختلفی از طرح‌های نازک کار می‌کند اما شما برای دریافت بهترین تصویر ممکن نیازمند مانیتوری با اندازه مشابه هستید.
Asus ROG اطلاعاتی در مورد قیمت‌گذاری یا عرضهاین محصول ارائه نکرد اما شرکت می‌گوید که این محصول در سال 2018 عرضه خواهد شد و مطمئناً یک مشکل بزرگ را حل خواهد کرد که مشتریان زیادی را با آن مواجه نیستند . اما برای آن‌هایی که از نصب و راه‌اندازی  سه مانیتوری استفاده می‌کنند و نیازمند مانیتورهای بازی سه‌بعدی بهتری هستند این محصول یک سرمایه‌گذاری ارزشمند برای تجربه یک گام بزرگ‌تر است.

 


Asus ROG

مانیتورهای بازی