59 Views
2018 Jan 10technology
img
از وقتی‌که Logitech ماوس پد مخصوص بازی را در ماه ژوئن گذشته معرفی کرده است به نظر می‌رسد سازندگان لوازم جانبی بازی‌های کامپیوتری تصمیم به تولید ماوس پدهای بی‌سیمی شارژی کرده‌اند . در CES  2018  ما قبلاً محصولات Mad Catz  و Corsair را در این رابطه دیده بودیم و اکنون نوبت Razer است تکنولوژی جدید HyperFlux خودش را عرضه کند.
این شرکت با یک جفت محصول کار خودش را شروع کرد – ماوس Razer Mamba HyperFlux و ماوس پد Razer Firefly HyperFlux – هر دو نسخه‌های به‌روزرسانی شده محصولات Razer هستند که با لامپ‌های Razer Chroma کامل شده‌اند .
اما برخلاف ماوس بی‌سیم اورجینال Mamba , Mamba HyperFlux فاقد باتری است . در عوض بطور کامل با ماوس پد Firefly HyperFlux شارژ می‌شود که به شما مزایای استفاده از یک ماوس بی‌سیم بدون وزن اضافی ناشی از باتری را ارائه می‌دهد ( نیاز است که ماوس پد به کامپیوتر شما وصل شود ) . شما همچنین می‌توانید Mamba HyperFlux را به‌طور مستقیم از طریق کابل میکرو USB وصل کنید بنابراین شما می‌توانید از آن استفاده کنید حتی وقتی‌که از پد Firefly HyperFlux دور هستید.
در حال حاضر فقط یک ماوس و ماوس پد وجود دارد اما تصور آن ساده است که Razer می‌تواند HyperFlux را به دیگر محصولاتش اضافه کند . این شرکت گفت که تکنولوژی HyperFlux مختص Razer است و مانند سایر نسخه‌های تکنولوژی Mad Catz و Logitech هرکدام می‌توانند با محصول خاص شرکت مورداستفاده قرار بگیرند و دیگر استانداردهای شارژی بی‌سیم مانند Qi را پشتیبانی نمی‌کند .
دو محصول جدید این شرکت در یک بسته نرم‌افزاری در سه‌ماهه اول سال 2018 به قیمت 249.99  دلار فروخته خواهد شد.


ماوس پد بی‌سیم

ماووس

ماووس شارژی

Mouse