39 Views
2018 Mar 05News
img

مایکروسافت نرم افزار اسکایپ را برای گوشی های قدیمی در حال بهینه سازی کردن است. مایکروسافت یک نسخه ی جدید از اسکایپ برای اندروید منتشر می کند که برای دستگاه هایی که نسخه های قدیمی تر سیستم عامل را اجرا می کنند، بهینه سازی شده است و کیفیت صوتی و تصویری بهتری را برای این دستگاه های قدیمی تر فراهم می کند.
این به روزرسانی جدید برنامه را برای دستگاههای اندرویدی که نسخه های 4.0.3 تا 5.1 را اجرا می کنند، بهینه می کند. مایکروسافت می گوید که این نسخه " در مصرف هر دوی حافظه و رم صرفه جویی می کند" و این باعث می شود که امکانات صوتی و تصویری بهتری برای این دستگاه ها علاوه بر عملکرد بهتر،( مخصوصا زمانی که اتصال اینرتنت خیلی سریع نیست) فراهم بشود. این به روز رسانی در هفته های آینده در سراسر جهان منتشر خواهد شد.


این رویکرد به نظر می رسد کمی شبیه آنچه Google  با android GO انجام می دهد باشد.

ANDROID GO یک نسخه پایین تر از اندروید فعلی است که نیاز به پردازش قدرت، RAM و یا ذخیره سازی معمولی دارد ولی برای کار کردن در گوشی هایی که امکانات پایین تری دارند، طراحی شده است.
این اولین برنامه ارتباطی نیست که چنین کاری می کند Messenger Lite نیز چنین کاری را انجام می دهد . این برنامه در هفته های اخیر؛ نسخه های بهبود یافته شده ی خود با گوشی های پایین رده ، منتشر کرد. در کل انتشار نسخه های متناسب با گوشی های پایین رده در بین تمامی نرم افزار ها دیده می شود.