74 Views
2018 Jan 19Newstechnology
img

تقریبا یکسال از اولین گوشی هوشمند اندرویدی نوکیا می گذرد و اکنون مدیران این شرکت از محصول جدید خود بعنوان " یک محصول شگفت انگیز " یاد می کنند که تا 25 فوریه سال جاری معرفی می شود .  

" با عرض پوزش ؛ مشغول آماده سازی برای مراسم MWC 2018 بودیم . منتظر محصول شگفت انگیز نوکیا باشید " این توییت یکی از مدیران نوکیا بنام Juho Sarvikas ، در ماه ژانویه است .

در روز پنجشنبه ی گذشته ، یک توییت از یکی از مدیران شرکت HMD ( شرکتی که حق تولید با برند نوکیا را دارد ) منتشر شد . وی در این توییت اعلام کرد که در مراسم MWC پیش رو ، شرکت HMD قصد دارد از محصول جدید نوکیا که به گفته ی خودشان " شگفت انگیز " است ، رونمایی کنند . مراسم MWC بزرگترین رویداد دیجیتالی جهان و مختص به تلفن های همراه است که از 26 فوریه تا 1 مارس برگزار می شود .

مدیران نوکیا ، تمام مردمی که قادرند به این مراسم بیایند را در روز 25 فوریه به MWC دعوت کرده اند ! اما این دعوت نامه ممکن است دارای ثبت نام از قبل نیز باشد!

در واقع شرکت HMD ، در مراسم پیش رو با معرفی تولیدات خود با برند نوکیا قصد دارد ما را شگفت زده کند . این شرکت پس از خریده شدن شرکت نوکیا توسط Microsoft ، توانست حق برند نوکیا را از آن خود کند . شرکت HMD مستقل از نوکیا فعالیت می کند اما ، محصولات ساخته شده اش را با برند نوکیا عرضه و در سایت نوکیا نیز بفروش می رساند .

زمانی که HMD اولین گوشی هوشمند دارای سیستم عامل اندروید خود را عرضه کرد ، همه انتظار داشتند عرضه های بعدی این شرکت ، گوشی ها فوق العاده ای باشند ، اما HMD با عرضه نوکیا 2 ، 3 ، 5 ، 6 و 7 ؛ که تماما از گوشی های میان رده بودند ، این پیش بینی را مردود کرد . البته نوکیا 8 ، که در سال 2017 عرضه شد ، یک سر و گردن از مدل های قبلی نوکیا ؛ بالاتر بود .  

اما اکنون Juho Sarvikas ؛ به یک گوشی بسیار شگفت انگیز اشاره می کند که در آینده قرار است رونمایی بشود که امیدواریم  این گوشی به حدی خوب باشد که بتواند با برند های مطرحی مثل سامسونگ رقابت کند.

حتی اگر شرکت HMD گوشی های جدیدی عرضه کند ، باز هم منتظر نسخه های جدید گوشی های قبلی آن باشید ، چرا که این شرکت گوشی های ساخته شده اش را نیز اصلاح می کند همانطور که چندی پیش شاهد عرضه ی نسخه ای جدید از نوکیا 8 بودیم .

پس اگر طرفدار نوکیا هستید ، باز هم در هفته ی آینده و بعد از مراسم MWC به این سایت سر زده و از زیر و بم مراسم با خبر بشوید . 


NOKIA

نوکیا

HMD