67 Views
2018 Mar 05technology
img

iDevices Instant Switch سوییچی است که سوییچ های دیگر را کنترل می کند. iDevice Instant Switch  یک سوییچ کنترل کننده ی 35 دلاری است که سوکت های هوشمند و سوییچ ها را روشن و خاموش کرده و آنها کنترل می کند. این واقعا یک ایده ی خوب است!

اگر دوست دارید سوییچ خود را بوسیله ی سوییچ دیگری تنظیم کنید؛ مثلا چراغ راه پله ی خود را هم از ابتدای راه پله و هم از انتهای آن روشن و خاموش کنید؛ می توانید از iDevice استفاده کنید و یک سوییچ را ابتدای راه و پله و iDevice را در انتهای آن و یا بلعکس نصب کنید.


همچنین می توانید با کمک از iDevice دیگر وسایل خود مثل چراغ رومیزی، هیتر برقی و یا وسایل برقی مشابه را؛ از جایی غیر از سوییچ خودشان روشن و خاموش کنید. کافیست سوییج این دستگاه ها را در محل مورد نظر خود به iDevice متصل کنید. 

بنظر می رسد 35 دلار برای چنین محصول جذاب و کارآمدی مناسب باشد. برای شروع استفاده از این وسیله، زبانه کوچکی که در پشت آن تعبیه شده است را بکشید و باتری CR2032 آن را فعال کنید. سوییچ با چراغ آبی خود نشان می دهد که با گوشی android و iOS خود می توانید به آن متصل بشوید. این برقراری ارتباط تنها چند ثانیه طول می کشد. اما iDevices Instant Switch یک ضعف بزرگ دارد و آن هم این است که این وسیله تنها می تواند وسایل دیگرِ iDevice را کنترل کند، نه وسایلی از برند و مارک های دیگر.


اگر یک خانه پر از سوییچ های iDevice دارید می توانید iDevices Instant Switch را بخرید و با 35 دلار تمام محصولات خانه خود را مدیریت کنید!

iDevices Instant Switch

اپل

Apple

iDevice