440 Views
2018 Mar 09car
img

آستون مارتین ، یک مارک متمایز به نام، لاگوندا را معرفی کرده و این مارک را با کانسپت جدید لاگوندا به نمایشگاه اتومبیل ژنو آورده است. لاگوندا ممکن است یک نام قدیمی باشد، اما قرار است اهداف قرن بیست و یکم این کمپانی یعنی تولید خودروهای لوکس دوست دار محیط زیست را محقق نموده و تا سال 2021 ، انها را روانه بازار کند.

دکتر اندی پالمر، رئیس و مدیر عامل شرکت آستون مارتین، در بیانیه ای گفت: "ما معتقدیم که ، اتومبیل های سنتی و حتی قدیمی ، در خیابان چندان لاکچری به نظر نمی رسند، زیرا تا به امروز همواره در دسترس بوده اند"لاگوندا برای مبارزه با این تفکر به وجود آمده  و ثابت می کند که مفاهیم مدرن و لوکس، متقابلا متضاد نیستند." استون مارتین به لاگوندا به عنوان "اولین مارک لوکس سنتی جهانی" می نگرد و مطمئن است که این خودرو می تواند با تسلا رقابت کند.

از نظر ظاهری،  این کانسپت، یک سدان کم ارتفاع و کشیده با دربهای خودکشی و یک مجموعه اضافی از بال مرغی ها در بالای درب های عقب قرار دارند که به شما اجازه می دهند تا به آسانی وارد خودرو شوید. انتهای عقبی لاگوندا مشابه نسخه قدیمی است، در حالی که انتهای جلویی مدرن و لوکس می باشد. ، شیشه ی جلو اتومبیل، گسترده تر از شیشه های معمولی است و به کابین احساس راحتی و آرامش می بخشد.

حالا که صحبت از کابین شد باید بگویم که کابین این خودرو، بسیار لوکس و جذاب است. سرنشینان می توانند بین حالت خودران و سنتی یکی را انتخاب کنند و صندلی ها نیز می توانند به جلو یا عقب حرکت داده شوند که محیط داخلی را دلبازتر می کند. تنها چهار صندلی در این خودرو وجود دارد، اما همه چهار نفر مسافر دارای فضای زیادی هستند و فرمان کاملا انعطاف پذیر است.

صندلی ها به نحوی طراحی شده اند  که گویا صندلی مدیر عامل یک شرکت هستند. پانل های درب دارای منحنی های بیشتری نسبت به سایر خودروهای مدرن می باشند. فرش زیرپایی مسافرین از ابریشم است، و لوازم داخلی از پشم دست باف پوشیده شده اند. 
مفهوم Vision لاگوندا به موتور الکتریکی با باتری های حالت جامد مجهز است که سبب می شود این خودرو دارای محدوده برد 400 مایل باشد. قابلیت شارژ بی سیم نیز نیز در این کانسپت تعبیه شده است. 

لاگوندا

استون مارتین