251 Views
2018 Mar 07car
img

در نمایشگاه خودروی ژنو  ، یک بخش از نمایشگاه به طور سنتی به اتومبیل های اسپرت واقعا جذاب تعلق دارد و، رنو تصمیم گرفته اتومبیل خودران خود را برای این بخش ارائه کند. رنو EZ-GO یک ماشین خودران مستقل است که مردم می توانند از یک مکان ثابت یا سیال در گروه های کوچک شش نفری یا به تنهایی ان را فرا خوانند. قرار است که EZ-GO   از طریق یک اپلیکیشن ، و البته در ایستگاه های ثابتی در سراسر شهر. در دسترس باشد.

EZ-GO دارای قابلیت خودران   سطح 4 است، به این معنی که می تواند در بین خطوط حرکت کند، در تقاطع ها بچرخد، و فاصله خود را از وسیله نقلیه جلویی کنترل کند. این خودرو دارای ساختار پیله شکل براقی است که رنو می گوید برای به حداکثر رساندن   حسگرهای خودران به این شکل تعبیه شده است. مسافران از طریق دریچه ای که در جلو تعبیه شده وارد خودرو می شوند و اتومبیل دارای چراغ هایی است که نشان می دهد در کدام قسمت، پله هایی برای دسترسی آسان تر وجود دارد. کرسی ها به شکل U شکل قرار گرفته اند، به همین دلیل مسافران در روبروی یکدیگر می نشینند که  سواری را لذت بخش تر می کند.

 این خودرو دارای یک سقف شیشه ای پانورامیک است و صندلی چرخدار با یک سقف صاف و یک پله کاربردی قابل دسترسی است. رنو می گوید که حداکثر سرعت خودرو 50 کیلومتر در ساعت (30 مایل در ساعت) است و اگر یک حادثه در نزدیکی خودرو رخ دهد، می تواند به راحتی وارد حالت امن شود. این خودرو دارای سطح کنترل 4، و تکنولوژی فرمان 4 چرخ است. قطعا این وسیله نقلیه،   قیمتی بیشتر   از یک اتوبوس معمولی خواهد داشت، اما کمی ارزان تر از یک کوپه یا یک کامیون است. "سوار شدن و خدمات نقل و انتقال مشترک، یک فرصت مهم برای رنو، به ویژه در شهرها است. Thierry Bolloré، رئیس ارشد گروه تولیدی رنو، در بیانیه ای گفت: "بسیاری از افراد یا خیلی پیر یا خیلی جوان هستند  و این افراد به دنبال راه حل های تحرک جدید ی می باشند .

EZ-GO رنو

رنو