188 Views
2018 Jan 24technology
img
آنتونی نوتو، مدیرعامل ارشد توییتر این شرکت را ترک می‌کند تا به‌عنوان مدیرعامل شرکت SoFi شروع به کار کند. نوتو، یکی از مدیران صوتی توئیتر است که  در سال 2014 به این شبکه اجتماعی پیوست.
جک دورسی مدیرعامل توییتر گفت: "آنتونی یک طرفدار باورنکردنی برای توییتر و یک شریک مورد اعتماد برای من و تیم رهبری ما بوده است."
نوتو حدود دو هفته پیش درآمد خودش را اعلام کرد و هنوز هم یکی از متحول کنندگان شبکه در رتبه اجرایی است او جایگزین آدام باین  مدیر اجرایی قبلی شد که در اواخر سال 2016 پس از شش سال همکاری این شرکت را ترک کرد .نوتو از Goldman Sachs به توییتر آمد شبکه اجتماعی که در سال 2014 برای عرضه آماده می‌شد .
توییتر با چالش‌های بسیار دیگری علاوه بر مدیر اجرایی روبرو است. این شرکت تحت نظارت کنگره در مورد نحوه استفاده از شبکه اجتماعی توسط تبلیغ‌کنندگان روسی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2016 است. توییتر هفته گذشته اعلام کرده بود که دخالت روسیه بیشتر از چیزی بود که در ابتدا تخمین زده‌شده بود و او تصمیم داشت  از بیش از 600 هزار کاربر در ایالات‌متحده آمریکا بخواهد که پیام اکانت های مرتبط با روسیه  را لایک یا مجدداً توییت کنند .
نوتو باید اول ماه مه مدیرعامل شرکت SOFi شود، زمانی که مدیرعامل موقت آن  تام هاتون یک رئیس غیر اجرایی می شود.
تحلیلگر گارتنر , بایبان بلو می‌گوید: جایگزین کردن Noto که عمدتاً عملیات روزمره توییتر را انجام می‌داد سخت خواهد بود. این شرکت هنوز باید بر رشد کاربران فاقد فعالیت غلبه کند – حدود 330 میلیون کاربر – مانند دیگر شبکه اجتماعی ازجمله فیس‌بوک با دو میلیون کاربر که همچنان در حال شکوفایی است.
Blau می‌گوید : "شما یک شرکت عمومی دارید که دارای نام تجاری شناخته‌شده و مشهور است که به‌شدت توسط رئیس‌جمهور منتخب مورداستفاده قرار می‌گیرد و توسط رسانه‌ها نظارت می شود، اما  آن‌ها هنوز هم نمی‌توانند به‌خوبی بر روی آن سرمایه‌گذاری کنند." سهام توییتر در روز یکشنبه بیش از 3 درصد کاهش یافت.
توییتر اعلام کرد که  مسئولیت‌های نوتو در فعالیت‌های تجاری و درآمد توسط دیگر اعضای تیم رهبری برعهده‌گرفته خواهد شد .
نوتو در بیانیه‌ای از طول مدتی که در توییتر کار می‌کرد قدردانی کرد و گفت منتظر موفقیت‌های فوق‌العاده‌ای برای  توییتر هستم که برای به دست آوردن آن‌ها تلاش می‌کند .


توییتر

مدیر ارشد توییتر

آنتونی نوتو