86 Views
2018 Jan 14technology
img

Jeff Bezos یک کمک هزینه را به مهاجرانی که به عنوان فرزند به طور غیر قانونی وارد کشور شدند اهدا می کند، در حالی که سیاستمداران به طور بحث برانگیز در مورد وضعیت آنان صحبت می کنند. Jeff Bezos، مدیر عامل آمازون، روز چهارشنبه با اعلام اینکه او و همسرش 33 میلیون دلار به صندوق بورس تحصیلی برای برنامه تحصیلی به نام 'dreamers' اهدا کردند. برنامه تحصیلی 'dreamers'  برای کمک به ادامه تحصیل مهاجران غیر قانونی است که به عنوان فرزند وارد کشور می شوند.

Bezos - ثروتمندترین مرد جهان - و همسرش مک کینزی، این کمک مالی را به برنامه بورس تحصیلی TheDream.US اهدا می کنند. این بزرگترین کمک مالی از زمان راه اندازی این سازمان در سال 2014 بود است و این کمک هزینه به 1000 فارغ التحصیل دبیرستان با وضعیت DACA خواهد رسید. Bezos، همچنین موسسۀ Blue را تاسیس کرده که متعلق به واشنگتن پست است، او با گفتن داستان پدرش در بیانیه ای اعلام کرد که این اهدا را برای بازگشت او انجام داده است.

وی گفت: "پدرم زمانی که 16 ساله بود به عنوان بخشی از عملیات Pedro Pan به ایالات متحده آمد. "او تنها در این کشور زندگی کرد و قادر به سخن گفتن با زبان انگلیسی نبود. با توجه به سلیقه و عزم و حمایت برخی از سازمان ها، پدرم شهروندی برجسته شد. متحدان TheDream.US با بیش از 70 دانشکده ارزان در 15 ایالت قرار دارند. این سازمان اعلام کرد که دریافت کنندگان آن در مجموع 33،000 دلار کمک هزینه تحصیلی بیش از چهار سال برای پرداخت هزینه های تحصیل، شهریه ها و کتاب ها دریافت می کنند. تقریبا 3000 نفر در حال حاضر تحت این برنامه ثبت نام کرده اند. 


آمازون

مدیر عامل آمازون