253 Views
2018 Jan 19car
img

مرسدس بنز  کلاس G، یکی از مدل هایی است که فورا می توانید آن را در جاده ها تشخیص دهید. اما مشکل این است که، رانندگی با آن چندان که فکر می کنید هم فوق العاده نیست، و تکنولوژی آن اندکی پایین است. آخرین نسخه Geländewagen در تلاش است تا این کاستی ها را جبران کند. در نگاه اول، احتمالا تصور خواهید کرد که این نسخه نیز همانند گذشته به نظر می رسد؛ در حالی که شکل کلی آن ممکن است همانند نسخه های قبلی باشد، اما برخی به روز رسانی های جزئی در نمای جلو و عقبی قابل مشاهده است. در حالی که شاید تصور کنید هیچ تغییری در این نسخه ایجاد نشده، باید گفت که بدنه خودرو، 2.1 اینچ بلندتر و 4.8 اینچ گسترده تر از قبل شده است.


 
اما بیشترین تغییرات قابل تشخیص در کابین خودرو مشهود است. در حالی که نسل قبلی مرسدس بنز کلاس G   به لحاظ وسایل و تجهیزات راحتی، کاملا آپدیت نبود، مدل 2019 آمده تا همه را سورپرایز کند. مانند سایر مرسدس های جدید، شما می توانید داشبوردی داشته باشید که دو صفحه نمایش 12.3 اینچی را در خود جای داده است. اما برخی از مشخصات سنتی کلاس G همچنان مشهود است، مانند دستگیره  درب سمت مسافر و سه قفل دیفرانسیل. هر دو ردیف به عنوان سایر گزینه های در دسترس، دارای صندلی های استاندارد گرمایشی، به همراه قابلیت ماساژ و گرمایش سریع هستند.
 

اگر فکر می کنید که نسخه قبلی کلاس G کمی محدود است، نسخه جدید برای شما مناسب خواهد بود چرا که تمام ابعاد داخلی  ارتقا یافته است. فضای پای قسمت جلوی کابین ، 1.5 اینچ و فضای پای بخش عقبی، 5.9 اینچ افزایش یافته است. فضای شانه و کفل نیز در هر دو ردیف صندلیهای مسافرین بین 1 تا 3 اینچ افزایش داشته است. با این حال، هم اکنون، این آپدیتهای بی نظیر کلاس G، تنها در نسخه G550 در دسترس است. موتور 8 سیلندر 4 لیتری این خودرو  نیز دارای توانی برابر با 416 اسب بخار و گشتاور 450 پوند پا می باشد که به  یک گیربکس اتوماتیک نه سرعته جدید متصل شده است. انتظار می رود تا سال 2019، این به روز رسانی ها در تمامی نسخه های کلاس G اعمال شود.

 
مدل قبلی دارای فرمان ساچمه چرخان بی نظیری بود، اما  نسخه جدید کلاس Gجدید دارای چرخ دنده های  الکترومکانیکی بسیار پیشرفته ای است. یک سیستم تعلیق مستقل جلویی نیز در این نسخه به چشم می خورد، اما بخش عقبی همچنان، محور عقبی ثابت قدیمی خود را حفظ کرده است. علاقه مندان به  جاده های آفرود، از وجود سه قفل دیفرانسیل موجود در این نسخه به هیجان خواهند آمد. زوایای انحراف ، حداقل فاصله تا زمین و حداکثر عمق عبور از آب نیز در مقایسه با نسل قبلی بهبود یافته است.
 

نسخه کلاس G جدید از وجود پکیج G-Mode جدید بهره می برد . این حالت درهنگامی که یکی از قفل های دیفرانسیل، شروع به کار می کند روشن می شود و دریچه های هوا، سیستم فرمان و سوپاپها را برای عملکرد بهتر در شرایط آفرود تغییر خواهد داد.. مرسدس بنز کلاس G 2019 امسال برای فروش عرضه خواهد شد و  قیمت گذاری نیز در هنگام ورود این نسخه به بازار مشخص خواهد گردید .

مرسدس بنز

Geländewagen