1626 Views
2018 Jan 01car
img

وقتی مرسدس اولین بار CLS را به عنوان مدل 2006 معرفی کرد، همه ما فکر کردیم که زیباترین خودرویی ست که مرسدس تا به حال تولید کرده است. نسل دوم CLS در 2012 با طراحی بحث برانگیزتر که بازار فروشش را نابود کرد. حالا، برای 2019، مرسدس از CLS جدیدی رونمایی کرده است. اما این خودرو در مقایسه با خودرویی که جایگزینش می شود، چگونه است؟


در جلو، مرسدس به CLS یک پنجره مشبک و دریچه هوا داده است که با خط تولید کنونی اش دور از انتظار نبود. چراغ های جلو، اما طراحی خاص خود را دارند. در حال حاضر، سبب می شوند  خاص به نظر برسد اما با توجه به شباهت زیادی که با
Prototypeهای کلاس A که همه جا دیده می شوند، دارد؛ مدت زیادی طول نمی کشد تا عادی شود. اما نمای جلوی CLS های جدید منظم تر و خلوت تر از پیش است.


در مشخصات، معلوم است که مرسدس سعی کرده بیشتر از نسل اول CLS الهام بگیرد تا نسل دوم. بالهای عقب به شدت فشرده شده و خبری از چین و شکن های ورژن 2012 نیست و خطوط صاف و هموار جایگزینش شده اند. در عقب، مرسدس چراغ های عقب جدیدی قرار داده است که صندق عقب را کمتر بی حال نشان می دهد. پلاک هم پایینتر از مدل های پیشین قرار می گیرد.


در داخل، بزرگترین تغییر متعلق به صندلی عقب است. پس از بیش از ده سال، چهارسرنشینه بودن، CLS حالا فضا برای پنج نفر را فراهم می آورد. اگر با کلاسE آشنایی دارید، چندان با CLS جدید شگفتزده نخواهید شد. اما با توجه به اینکه کلاسE فعلی چقدر شیک و لوکس است، این شباهت چیز بدی نیست. در مقایسه با ورژن پیشین، فضای داخلی CLS جدید حالا مرتب تر است و دکمه های کمتری دارد.


قیمت خودرو هنوز اعلام نشده است، اما انتظار می رود CLS2019 تا پاییز سال بعد وارد بازار آمریکا و نمایندگی هایش بشود. این خودرو در دو ورژن محور عقب و محور تمام چرخ ها با نام های CLS450 و AMG-tuned CLS53 وارد بازار خواهند شد.

بنز 2019

مرسدس بنز

مرسدس

مرسدس بنز CLS

مرسدس CLS

مرسدس بنز CLS 2019