259 Views
2018 Jan 12car
img

در حال حاضر 23 مدل مختلف از پورشه 911 وجود دارد و هیچ کدام ازین مدلها، مدلی نبوده که با استقبال مواجه نشده باشد. از مدل اصلی 911 Carrera گرفته تا مدلهای منتخبی مانند GT2 RS، انواع مدلهای 911 برای هر نوع راننده ای سخته شده اند.
در جایی در میانه طیف وسیع مدلهای 911 و در مجموعه سری GTS ، مدلی قرار گرفته است که یک گام از مدل های پایه  و s فراتر رفته اما به قدرتمندی مدلهای توربو نمی رسد. 911 GTS یکی از انواع مدلهای خانواده 911 است که در ان  همه چیز در حالت تعادل قرار دارد. مدل تارگا 4 GTS شاید بهترین نمونه از این سری باشد که نشان می دهد چگونه  یک ماشین اسپرت پورشه می تواند سورپرایزهای زیادی را برای  بسیاری از علاقه مندانش به ارمغان آورد. این مدل یک خودروی چند منظوره 911s ، قهرمانی برای ارتش سوئیس ، یک ماشین شخصی فوق العاده، و مدلی با تجربه هیجانی بی نظیر به حساب می آید.


علاوه بر این، مدل های GTS  مجموعه ای از ویژگی های عملکردی انتخابی خاص 911  را به عنوان آپشنهای  استاندارد ارائه میکنند. به عنوان مثال، در حالی که GTS دارای یک موتور 3.0 لیتری توربوشارژ شش سیلندر Carrera S است،  به یک Powerkit اختیاری نیز مجهز است که باعث  افزایش توان آن به حدود 450 اسب بخار و ارتقا گشتاور آن به حدود 405 پوند پا میشود (افزایش 30 اسب بخار توان و 37 پوند پا   گشتاور). علاوه براینها، GTS از یک اگزوز اسپرت مرکزی، سیستم تمام چرخ متحرک و چرخ های 20 اینچی پورشه توربو 911 بهره میبرد. در داخل کابین نیز، چرخ فرمان اسپرت GT   و صندلیهای چرمی حاشیه دوزی شده آلکانتارا به چشم می خورد . آپشنهای خاص GTS شامل مارک مشکی، چراغ های رنگی و داشبورت جلویی SportDesign می باشد.
دلایل خوبی برای خریدن یک مدل تارگا وجود دارد. مدل های تارگا 911 از آپشنهای خاصی مانند شیشه عقب کاور دار، حاشیه هایی با رنگ های متفاوت و بخش پشتیبان بالای صندلی که در پشت صندلی مسافر قرار می گیرد بهره می برند. اگر بخواهیم مدلهای 911 را مقایسه کنیم، تارگا نه تنها از لحاظ ظاهری بهتر از کابریولت است، بلکه فضای بزرگی نیز در پشت صندلی های عقب ان وجود دارد که فوق العاده کاربردی است  چرا که همراه با صندوق عقب کوچک جلویی، 10.1 فوت مکعب فضای بارگیری برای استفاده وجود خواهد داشت. . GTS 911 خودرویی برای تمام شرایط است. این  مدل موتوری ملایم  و قدرتمند و گیربکس دو کلاچه هفت سرعته بسیار قدرتمندی دارد. اگزوز اسپرت این خودرو  فوق العاده خشن و بی نظیر و کاملا متمایز به نظر می رسد. فرمان نیز دارای وزن مناسبی است، به طوری که تا اندازه ای سبک است که امکان مانور کافی را برای ورود به محوطه پارکینگ فراهم می کند، و رانندگی با ان هم واقعا لذت بخش می باشد. سیستم تعلیق تطبیقی ،پورشه (PASM) GTS را در حالت کنترل شده و متعادل شده ای نگاه می دارد، بنابر این حتی در مسیری با اسفالت اسیب دیده، فرمان پدیری محور عقب سبب می شود که خودرو بتواند با نهایت دقت حرکت کند. علاوه بر این، این خودرو دارای 2 جفت لاستیک زمستانی است که اگر شما در آب و هوای سرد زندگی می کنید می توانید از انها استفاده نمایید. عملکرد مدل AWD 911s در برف و سرما بی نظیر است. تمام آپشنهای به کار رفته در این ماشین، سبب شده است تا به یکی از بی نظیرترین مدلها و مدل معیاری برای تست سایر خودروها تبدیل شود.
نباید یک مدل GTS را تا زمانی که تجربه کافی رانندگی در فضای باز ندارید،  یا اگر ظاهر مدلهای تارگا را دوست ندارید خریداری کنید.. در ابتدا باید بگویم که این مدل، تقریبا 20000 دلار ارزان تر است و با این قیمت شما تقریبا همان کیت اصلی GTS را دریافت می کنید. حتی مدل Carrera 4 GTS نیز 12،000 دلار از تارگا ارزانتر است. از انجا که مدلهای  911 بسیار متعادل و مستحکم هستند، من مطمئن هستم که حتی به سیستم تمام چرخ متحرک نیز نیازی نخواهید داشت. همچنین، مدل های استاندارد کوپه GTS به سیستم تعلیق PASM Sport مجهزند که نمی توان آن را بر روی   Targa یا Cabriolet نصب کرد . بنابراین هر کدام ازین مدلها نسبت به دیگری مزیتی دارند و نمی توان به طور قطع گفت که کدامیک بهتر هستند.تارگا

پورشه911