351 Views
2018 Feb 08car
img

نمایشگاه خودرو شیکاگو در راستای تبدیل به یک نمایشگاه فوق العاده بزرگ، معمولا به یک نمایشگاه"کامیون و کراس اوور" تبدیل شده است. مشکل این است که اکثر کامیونها و SUV ها درست همین یک ماه قبل در نمایشگاه دیترویت به نمایش درآمده اند، پس باید ببینیم که هم اکنون، کمپانی های بزرگ برای این نمایشگاه چه چیزی برای عرضه دارند. روز افتتاحیه برای رسانه ها پنج شنبه است، اما این نمایشگاه در 10 فوریه به روی عموم باز خواهد شد. 
فولکس واگن
فولکس واگن از سیستم CAS برای معرفی نسخه آمریکایی Arteon  2019 استفاده نموده است. Arteon بر روی همان پلت فرم MQB که برای مدل  گلف و 2019 Jetta نیز به کار گرفته شد ساخته شده است و بنا بر نظر خبرگذاری Roadshow ، بسیار خوش منظره و راحت به نظر می رسد.


فورد
ممکن است که فورد یک نسخه به روز شده از ون Transit Connect   را به نمایشگاه خودرو شیکاگو بفرستد. از انجا که مدل Transit Connect در هر دو نوع باری و مسافری موجود است، مطمئنا مینی ون پرچمدار این کمپانی در نمایشگاه شیکاگو خواهد بود . فورد در ماه دسامبر گذشته، مینی ون به روز شده Transit Connect را برای اروپا ارائه نمود. نمای جلوی این خودرو، اندکی تیزتر شده و  به نمای جلوی فورد نزدیکتر گردیده است. TC جدید با موتور دیزلی و بنزینی عرضه خواهد شد. علاوه بر این، شامل ترمز خودکار اضطراری و جدیدترین سیستم اطلاعاتی نیز خواهد بود


سوباریو

سال 2018 پنجاهمین سالی است که سوبارو وارد  آمریکا شده و این سازنده خودرو قصد دارد این سالگرد را با استفاده از انتشار مدل های خاص خود جشن بگیرد . این وسایل نقلیه محدود دارای رنگ مخصوص و تجهیزات به روزتری هستند. احتمالا این مدل ها با یک مارک سالگرد 50 ساله عرضه خواهند شد، زیرا خودروسازان هرگز فرصتی را برای چسباندن یک مارک جدید بر روی خودروهایشان از دست نمی دهند.


هیوندای

انواع  نسخه های سوناتای هیبریدی به روز شده که شامل مشخصات سوناتا هیبرید استاندارد و پلاگین  می باشند در این نمایشگاه عرضه خواهند شد. هیوندای سوناتا استاندارد سال 2018 با تغییراتی در داخل و خارج به روز شده است. همچنین تعدادی از فن آوری های پیشرفته مانند پورت یو اس بی صندلی عقب و ترکیب آمازون الکسا نیز ارائه خواهد شد.


تویوتا

تویوتا با همان تم همیشگی کامیون ها و SUV های معمولی خود، به نمایشگاه شیکاگو می آید. البته ممکن است به روز رسانی هایی را در سری TRD Pro خود اعمال کند که نشان دهنده یک خودروی آفرودتر باشد.در حال حاضر، نسخه های TRD Pro   Tacoma، Tundra و 4Runner تولید شده اند.


نیسان
نیسان نیز مانند همیشه دوست دارد کانسپت های عجیب و غریب را برای نمایشگاه شیکاگو آماده کند. ، نیسان با کانسپت مخصوص مسیرهای برفی  خود در نمایشگاه سال گذشته، تمام توجهات را به سوی خود جلب نمود و امسال نیز با دو مفهوم سرگرم کننده و جذاب راهی این نمایشگاه می شود. کانسپت برفی آرمادا از وجود چرخ ها و لاستیک های پهن برای رانندگی بهتر در برف بهره می برد و چراغ های LED آن نیز، نهایت دید را برایش فراهم می کنند. در داخل، صندلی های چرمی جلو ، آپدیت شده و نشان Emblem Patrol بر روی آنها درج شده است مفهوم 370Zki کمی سرکش تر است. این کانسپت از وجود چرخ های اسکی بهره می برد.. نیسان مجبور بود برای تولید این کانسپت، به طور جدی بدنه و سیستم تعلیق را اصلاح کند اما نتیجه چیزی شد که شما هرگز در خیابان نخواهید دید .نمایشگاه شیکاگو

فورد