59 Views
2018 Mar 22News
img

 iPhone SE که در سال 2016 معرفی شد،  به عنوان عضو کوچکتر خانواده آیفون بود. نمایشگر این گوشی 4 اینچ و مشابه iPhone 5S 2013 بود.  با وجود داشتن ویژگی های "متوسط" در آن زمان و نبود سخت افزار قدرتمند، SE بالاترین رتبه را در رضایت مشتریان گوشی های هوشمند داشت.

انتظار نداریم که این گوشی در رویداد های اپل که در 27 مارس و پس از آن برگزار می شود، رونمایی بشود. احتمالا این گوشی اواسط سال جاری با داشتن گزینه های مختلف فضای ذخیره سازی داخلی مثل 16 ، 32 ، 64 و 128 گیگابایتی معرفی و عرضه بشود. شایعاتی از این گوشی وجود دارد که در زیر له آنها اشاره می کنیم:

اپل احتمالا گوشی را تغییر نخواهد داد

مینگ کی کوو، تحلیلگر ارشد اپل، در یادداشتی اظهار داشت که اپل به احتمال زیاد آیپد و آیفون جدید خود را با یک مدل جدیدتر اصلاح نخواهد کرد، زیرا سه گوشی مختلف به سبک آیفونX قرار است معرفی بشوند. اگر این مطلب درست باشد، در گوشی iPhone SE 2 شاهد یک دوربین بهتر و تراشه ای مثل A11 Fusion باشیم. با قیمت کم پیش بینی شده برای این محصول، انتظار نداریم که لمس سه بعدی و یا شارژ بی سیم در این گوشی وجود داشته باشد.


عرضه ی آیفون SE 2 ممکن است در ماه ژوئن یا ژوئیه باشد

در ماه نوامبر، یک خبرگزاری چینی پیش بینی کرد که آیفون SE 2 در ماه ژوئیه 2018 معرفی خواهد شد. همچنین گزارش داد که در هنگام معرفی، این گوشی همان قیمتِ گوشی اصلی SE را خواهد داشت که از $ 399، £ 359 و AU $ 679 شروع می شود. اپل همچنین در رویداد WWDC یک گوشی دیگر نیز قرار است معرفی کند.

این گوشی ممکن است در واقع iPhone X SE باشد
اپل بر روی سه گوشی شبیه به آیفون ایکس ، تاکید دارد. این که این گوشی بر اساس آیفون ایکس ساخته می شود یا خیر ، یک حدس است. احتمال این نیز هست که این گوشی نسخه ی دیگری از آیفون ایکس ؛ به نام iPhone X SE  باشد.

آیفون

iPhone SE 2

iPhone SE

Apple

اپل