79 Views
2018 Jan 07technology
img

برخی از کاربران اسمارتفون Pixel 2 xl درباره مشکل در ولوم این گوشی گزارش داده اند که هنگامی که کلیپی از طریق پیام رسان ها مانند اینستاگرام تلگرام و حتی Google Allo دریافت می کنند، خود بخود کاهش می باید و صدایی که پخش می شود بسیار کم است. گوگل از این مشکل خبر دارد و اعلام کرده که درحال کار برای رفع این مشکل است. مشکلی جدید برای گوشی های pixel دقیقا بعد از آنکه کاربران Pixel 2 و Pixel 2 xl از مشکل اتصال این اسمارتفون ها به مش روتر(mesh routers) ها شاکی بودند.

کاربرانی که مشکل در پیام صوتی را داشتند این مشکل را در فروم محصولات گوگل بیان کرده اند. کاربران مطرح کردند که هنگتمی که یک‌پیام صوتی ارسال می کنند، از این باگ رنج می برند و شخص گیرنده پیام حداقل صدای ممکن را دریافت می کند و طبق گزارش AndroidPolice حتی میزان صدا با به حداکثر رساندن سطح صدای گوشی تغییری نمی کند.یکی از کاربران در فروم گوگل گفته است که " من مشکلی غیر عادی در ارسال پیام صوتی در پیام رسان Whatsapp به صورت یکسان در دو گوشی Pixel 2 xl داشته ام. همین مشکل در Google Allo  نیز وجود داشت. با این حال در فروم گفته شده که هیچ مشکلی در سطح صدا در تماس های تلفنی وجود ندارد. 

بنظر میرسه که مشکل پیام صوتی در تمامی گوشی های Pixel 2 xl با ورژن های اندروید 8.00 و اندروید 8.01 دیده می شود . هرچند که ما نتواستیم در اندروید 8.00 این اسمارتفون اقگثری از مشکل پیام صوتی پیدا کنیم.

اورین هنکاک، مدیر ارتباطات گوگل اعلام کرده است که آن ها کاملا از این مشکل مطلع هستند و درحال تلاش برای رفع آن هستند و به دنبال راه حلی هستند که این مشکل را هر چه زودتر برطرف کنند.

ماه گذشته کاربران Pixel 2 و نسل قدیمی تر گوشی های Pixel از وجود مشکل در اتصالات به مش روترز شکایت داشتند. مشکل اتصالات موجب قطعی های ناگهانی بسیار در هنگام اتصال به شبکه و ریبوت اکسس پوینت ها هنگام اتصال شده است. گوگل تضمین کرده است که مشکل پیا های صوتی را حل خواهد، کرد اما بنظر نمی رسد که برای مشکل اتصال به شبکه این سری از گوشی ها هنوز به نتیجه ای رسیده باشد. این اسمارتفون در چند وقت اخیر بیشتر بخاطر مشکلاتش در اسپیکر و ریبوت های بی دلیل خود در صدر خبرها قرار گرفته است!