299 Views
2018 Mar 03Training
img

برنامه Video Converter Android این امکان را فراهم می‌آورد تا کاربران بتوانند ویدیو مورد نظر خود را به فرمت دلخواه تبدیل نمایند. در این پست  قصد داریم به معرفی برنامه Video Converter Android پرداخته و لینک دانلود آن را رد ادامه برای دانلود قرار خواهیم داد.

مقدمه‌ای در رابطه با اپلیکیشن Video Converter Android

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که به منظور پخش یک ویدیو نیاز به دانلود پلیرهای مختلف داشته باشید. در چنین شرایطی می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن Video Converter Android فرمت فایل ویدیویی مورد نظر خود را به راحتی تغییر داده و با استفاده از پلیر پیش فرض گوشی خود نسبت به تماشا ویدیو اقدام کنید.

این اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید عرضه شده و به صورت رایگان قابل دانلود است.

معرفی برنامه Video Converter Android

برنامه Video Converter Android یکی از اپلیکیشن های کاربردی در زمینه تبدیل فرمت های ویدیویی به یکدیگر به حساب می‌آید که با استفاده از آن به راحتی قادر به تغییر فرمت ویدیو مورد نظر خود خواهید بود. پشتیبانی از فرمت های ویدیویی مختلف از مزایای این برنامه به شمار می‌رود. پس از نصب و اجرای برنامه مذکور، لیستی از ویدیوهای موجود در دستگاه شما نمایان خواهد شد و به راحتی می‌توانید ویدیو مورد نظر خود را جهت تبدیل فرمت از لیست انتخاب کنید.

                                        

از قابلیت های کاربری ارائه شده توسط برنامه Video Converter Android می‌توان به امکان انتخاب قسمت دلخواه از فیلم جهت تبدیل فرمت اشاره کرد. بنابراین شما می‌توانید توسط این برنامه ابتدا و انتها قسمتی از فیلم را که مایل به تبدیل فرمت آن هستید، انتخاب نمایید. همچنین این برنامه می‌تواند ویدیو مورد نظر شما را بدون کاهش کیفیت به فرمت دلخواه تبدیل نماید.

                                     

یکی دیگر از قابلیت های کاربردی برنامه Video Converter Android مربوط به امکان جدا کردن صدا از ویدیو می‌شود. این موضوع بدان معناست که شما می‌توانید توسط این اپلیکیشن موسیقی و یا صدای موجود در فیلم را استخراج کرده و به صورت جداگانه در قالب فایل mp3 بر روی دستگاه خود ذخیره کنید. با استفاده از این اپلیکیشن دیگر نیازی به دانلود جداگانه پلیرهای مختلف جهت پخش ویدیو در دستگاه اندرویدی خود نخواهید داشت و می‌توانید به راحتی پس از تبدیل ویدیو به فرمت مورد نظر، با استفاده از پلیر پیش فرض دستگاه خود به تماشای آن بپردازید.

این برنامه را میتوانید از اینجا دانلود کنید: لینک دانلودVideo Converter Android

 www.edanesh.com

                                                


مبدل ویدیو

Video Converter Android