28 Views
2018 Apr 01Trainingtechnology
img

حتما شما هم با این موضوع اتفاق نظر دارید که ظهور شبکه جهانی اینترنت، باعث ارتباط مردم سراسر دنیا با یکدیگر شد و امروزه با پیشرفت چشمگیر این تکنولوژی، فواصل جغرافیایی به صورت مجازی حذف گردیده اند. با توجه به این امر و میل انسانها به برقراری روابط، وبسایت هایی با موضوع شبکه اجتماعی پدید آمدند که بسیار مورد استقبال قرار گرفتند. انتشار مطلب در قالب نوشته، عکس، ویدیو و غیره و تلاش برای یافتن مخاطبین جدید، از جمله فعالیت های کاربران در این شبکه های اجتماعی میباشد که به نوعی رقابت دوستانه نیز تبدیل شده است!

اپلیکیشن “لایک بگیر اینستاگرام” ایده تولید خود را از همین موضوع گرفته و به شما در جذب دنبال کننده و افزایش لایک در شبکه اجتماعی معروف و محبوب اینستاگرام یاری میرساند.

رابط کاربری :

در طراحی قالب گرافیکی برنامه فوق از اپلیکیشن های ارتباطی با موضوع شبکه اجتماعی الگوبرداری شده و در عین حال اصل یکپارچگی به خوبی در آن رعایت گردیده است. رنگبندی زنده و هماهنگ، آیکن های یکدست و زیبا، فونت مناسب و چیدمان مرتب اجزای صفحه از جمله نقاط قوتی هستند که میتوانیم برای “لایک بگیر اینستاگرام” نام ببریم. هرچند انتظار میرفت در خلق ظاهر این اپلیکیشن اندرویدی، دقت نظر و حسن سلیقه بیشتری به خصوص در جزئیات صرف گردد اما در کل دارای چهره کاربرپسندی میباشد.

از لحاظ پیاده سازی رابط کاربری، میتوان امتیاز خوبی برای “لایک بگیر اینستاگرام” درنظر گرفت چون ویژگی هایی همچون جابجایی سریع و بدون پیچیدگی بین بخش های مختلف و استفاده راحت از امکانات، در آن به چشم میخورد. باید گفت که استانداردهای لازم در این زمینه تقریبا رعایت شده است و مشکل خاصی وجود ندارد هرچند میتوانست به صورت حرفه ای تر نیز عمل شود.

کاربرد :

در ابتدای مطلب به وظیفه این برنامه اندرویدی اشاره کردیم و حال باید دید که افزایش لایک تصاویر شما، به چه صورت انجام میپذیرد. برای شروع باید از طریق اپلیکیشن فوق، وارد حساب کاربری خود در اینستاگرام وارد شوید. درواقع، “لایک بگیر اینستاگرام” وبسایت این شبکه اجتماعی را درون خود باز نموده و پس از کسب اجازه کاربر، فعالیت خود را آغاز میکند. بد نیست بدانید که کاربران در ازای پسندکردن عکس های یکدیگر، امتیازی به صورت سکه دریافت خواهند کرد و به همین دلیل، در ابتدا ۳۰ سکه رایگان به هر نفر تعلق میگیرد.

پس از انجام مراحل ذکر شده، صفحه ای در پیش روی شما ظاهر میگردد که در بالای آن یکی از تصاویر متعلق به کاربران نشان داده میشود. حال در صورتی که حساب کاربر خصوصی نباشد، میتوانید با پسند کردن تصویر مذکور، یک سکه دریافت نمایید. برای مشاهده عکس های بیشتر نیز کافی است تا دکمه دارای علامت ضربدر را لمس کنید تا به صورت تصادفی، تصاویر دیگر به نمایش درآیند. عملیات شرح داده شده در برگه سکه بگیر از صفحه مذکور انجام میپذیرد و تعداد سکه ها نیز در سربرگ “لایک بگیر اینستاگرام” قابل مشاهده خواهد بود.

اکنون نوبت به دریافت لایک برای تصاویر خودتان میرسد که بدین منظور باید وارد برگه لایک بگیر شوید. در این برگه همه تصاویر شما در شبکه اجتماعی اینستاگرام همراه با تعداد پسندهای هریک به نمایش درمی آید که باید موارد دلخواه را انتخاب کنید و پس از تایید تعداد سکه ای که در ازای دریافت مقدار مشخص لایک از حسابتان کسر میگردد، بر روی دکمه دارای آیکن قلب در پایین صفحه اشاره نمایید. حال “لایک بگیر اینستاگرام” عکس های انتخاب شده را به دیگر کاربران نشان میدهد تا در صورت دلخواه آن را پسند کنند.

در برنامه فوق امکانات جانبی مفیدی نیز پیش بینی شده که از آن جمله میتوانیم به افزودن لینک وبسایت به تصاویر با انتخاب گزینه عکس تبلیغاتی و یا تعیین تعداد لایک هایی که میخواهید برای یک تصویر بگیرید، اشاره کنیم. البته با استفاده از این دو قابلیت، تعداد سکه بیشتری از شما کسر خواهد شد. علاوه بر این با لمس نام کاربری در سربرگ، میتوانید وضعیت پروفایل خود را مشاهده نموده و گزینه نمایش در لیست بیشترین لایک کننده ها را فعال کنید.

“لایک بگیر اینستاگرام”، ۱۰ نفر اول با بیشترین تعداد پسند را در بخشی به نام بیشترین لایک کننده های امروز نشان میدهد که رتبه شما نیز در میان همه کاربران به نمایش درمی آید. در این صفحه، امکان مشاهده پروفایل اینستاگرام کاربران وجود دارد وبدین ترتیب میتوانید آنها را دنبال کنید که نتیجه آن، شانس بیشتر برای دریافت لایک های بیشتر میباشد.

“لایک بگیر اینستاگرام” ایده جالبی است که به صورت هوشمندانه ای پیاده سازی شده و با توجه به قابلیت هایی که دارد، وظیفه خود را به نحو احسن انجام میدهد. البته باید گفت که رفع کمبودهایی مانند نمایش واضح تر تصاویر، دسته بندی موضوعی عکس ها و یا اعلان دریافت لایک به کاربر، میتواند باعث افزایش کارایی آن شود. امیدواریم در آینده شاهد توسعه هرچه بیشتر اپلیکیشن فوق باشیم.


لایک بگیر اینستاگرام

برنامه اندروید

اپلیکیشن اندروید

اندروید

اپلیکیشن