113 Views
2018 Jan 21Newstechnology
img

معرفی سری جدید X900F از تلویزیون های 85 اینچی ال سی دی سونی در CES،

یکی از تلویزیون های الكتریكی مورد علاقه ما در سال 2017، اندازه ی كوچكی از عكاسان و برخی دیگر از كیفیت های تصویری به دست می آید. اگر یک تلویزیون 75 اینچ به اندازه کافی پاسخگوی نیازتان نیست اینبار سونی با معرفی تلویزیون ال ای دی 85 اینچ 4K سونی توانسته خواسته ی شما را برآورده کند. سری جدید X900F از تلویزیون های ال سی دی سونی است که در اندازه های مختلف از 49 تمام تا 85 اینچ در بازار عرضه میشود.


سری جدید X900F در بالاترین سطح از سری X900E سال گذشته است، که در 75 سالگی به پایان رسیده است. X900E یکی از بهترین نمایشگرهای LCD در سال گذشته بود. حالا فقط یک بیننده نیستید. چنان با جزئیات داخل صفحه انس می گیرید که رفته رفته قاب تلویزیون از نظرتان ناپدید می شود.عمیق و عمیق تر محو تصویر فوق شفاف می شوید. تلویزیون های سونی با بهره گیری از قدرت رنگ و وضوح، تصویری واقعی و زنده ارایه می دهند و بیننده را شگفت زده می کنند. موتور پردازشگر پیشرفته، تصاویر را به گونه ای نمایش می دهد که نتیجه آن ، حیرت آورترین تصویری است که تاکنون خلق شده است.

نسخه جدید دارای برخی از پیشرفت ها است. این قابلیت سازگاری با دامنه دینامیکی Dolby Vision از طریق به روز رسانی سیستم عامل که در اواخر سال جاری به دست می آید، اضافه خواهد کرد که در X900E سال گذشته کاملا از بین رفته است. البته، از استاندارد HDR10 نیز پشتیبانی می کند. سونی به پردازش ویدئو بهتر، همچنین با حسن نیت از همان پردازشگر X1 Extreme در تلویزیون OLED جدید خود، A8F پیروی کرد و حالت جدید دقیقی وجود دارد که باعث ارتقاء رزولوشن حرکت با استفاده از درج قاب سیاه و سفید تنها در جایی که بر روی صفحه نمایش مورد نیاز است. گفته می شود که این ماژول جدید سوسو زدن و کم نور بودن حالت های مشابه را در مجموعه های گذشته بین برده است. پایه مدل جدید متفاوت است، با این تفاوت که با یک جفت پایی در مقابل ایستای مرکزی A1E مخالف است. سونی همچنین اعلام کرده که یک نوار صدای جدید HT-X9000F، طراحی شده برای تکمیل طراحی تلویزیون ارائه داده است.. قیمت گذاری و در دسترس بودن اعلام نشده است. آنچه از صفحه نمایش های بزرگ سال 2018 انتظار می رود: از OLED به QLED به میکرو LED، CES مکان است که در آن زمان صفحه نمایش کاملا friggin 'بزرگ است.

X900F

تلویزیون های 85 اینچی ال سی دی سونی

CES،