116 Views
2018 Jan 16technology
img

سال گذشته زمان معرفی لپ تاپ گیمینگ GPD Win بود، یک لپ تاپ گیم که در نهایت قابل توجه بود. در حال حاضر، GPD مبتنی بر شنژن جانشین خود، Win 2 را معرفی کرده است. این به نظر می رسد مانند یک دستگاه بسیار قوی است، اما همراه با یک برچسب قیمت بالا در حال رقابت است. Win 2 ارتقاء پردازنده اصلی Atom را به Core m3-7Y30 با یکپارچه سازی HD Graphics 615 را انجام داده است، دو برابر شدن RAM تا 8 گیگابایت و اندازه صفحه نمایش را به پانل 6 اینچ افزایش می دهد در حالی که کیفیت آن با همان 720p باقی می ماند. ظرفیت باتری نیز تقریبا 50 درصد افزایش یافته است، و از دو باتری 4900mAh استفاده می کند. 

در غیر این صورت، برخی از ترفند های طراحی در اینجا و علاوه بر آن ها مانند پشتیبانی خراب، Win 2 تقریبا مشابه Win اصلی است - این یک لپ تاپ ویندوز 10 با اندازه جیبی است که دارای کنترل های گیم است. نکته اصلی این روش این است که این واقعا محصول مصرفی نرمال نیست و یک UI مناسب برای مطابقت با اندازه صفحه نمایش در نظر گرفته نشده است اما ویژگی پرطرفدار آن این است که تقریبا هر چیزی که برای بازی احتیاج دارید در آن وجود دارد.


GPD ادعاهای بسیار خوبی در مورد Win 2 دارد: گفته شده است که Grand Theft Auto V را با 38 فریم بر ثانیه در حداکثر تنظیمات اجرا کند، که بسیار فراتر از قابلیت های اصلی Win است و قطعا چیزی است که می خواهیم برای خودمان تایید کنیم. دیگر ارقام ذکر شده شامل Overwatch در تنظیمات پایین در 50-70 فریم در ثانیه و Skyrim به طور متوسط ​​53 فریم در ثانیه است. Win 2 بدون شک یک دستگاه عالی برای پخش بازیها از Steam library یا Xbox خواهد بود.

Win 2 به نظر می رسد یک ارتقا بزرگ باشد، اما باید این ازتقا باید توجیه قیمت داشته باشد. در حال حاضر GPD سفارشات خود را برای Indigogo برای 250 تا 649 دلار بیشتر از مدل اصلی که اغلب کمتر فروخته می شود، در اختیار دارد. حتی گفته می شود این قیمت اولیه 27 درصد از 899 دلار کاهش یافته است. آیا افزایش قدرت برای Win 2 برای پیدا کردن یک مخاطب کافی خواهد بود؟ ما باید ببینیم چه زمانی در ماه مه عرضه می شود.


لپ تاپ گیمینگ

GPD Win 2