77 Views
2018 Jun 02Newstechnology
img

شرکت شیائومی در گوشه ای از  مراسم معرفی  گوشی جدید این کمپانی یعنی Mi 8 معرفی Mi 8 Explore Editor و Mi SE  و دستبند شیائومی ۳ Mi Band را در  ادامه کار معرفی کرد. اما شرکت شیائومی محصولات خود را به همین محدود نکرده و در آخر هدست واقعیت مجازی مستقل mi VR نظر همه را به خود جلب کرد.

آکیلسِ فیس بوک در تولید این هدست واقعیت مجازی فعالیت داشت. تاریخ آغاز این همکاری حدود ژانویه سال جاری است. بازار چین از امروز این هدست را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. شرکت شیائومی اعلام کرده است فعلا تصمیم دارد این هدست ها را در کشور های شرقی ارائه دهد و فعلا درباره ی عرضه ی هدست واقعیت مجازی در کشور های غربی تصمیمی گرفته نشده است.

جای تعجب ندارد که این هدست نیز مانند سایر محصولات مشابه بدون سیم بوده و شارژ شود , همچنین شرکت شیائومی هر گونه نیاز به سخت افزار جانبی را رد کرده و اعلام کرده است که این هدست به گونه ای طراحی شدع است که بر اساس سخت‌ افزار خودش کار می کند. پردازنده ی اسنپدراگون ۸۲۱ که در محصولاتی از شرکت های بزرگ مانند اچ تی سی، گوگل پیکسل ، پیکسل ایکس ال به کار رفته است در هدست واقعیت مجازی شیائومی نیز مورد استفاده قرار گرفته شده می باشد. این پردازنده انرژی مورد نیاز برای پنل LCD با رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل را فراهم می آورد.

گویا شرکت شیائومی قصد دارد این هدست را در دو مدل با حافظه ی ۳۲ گیگابایتی و ۶۴ گیگابایتی ارائه دهد که دارای قیمت هایی متفاوت می باشد. بر اساس آن چه در سایت شرکت شیائومی نوشته شده , مدل با حافظه ی ۳۲ گیگابایتی , ۲۳۵ دلاری مدل با حافظه ی ۶۴ گیگابایتی ۲۸۱ دلار است.

 

آکیلسِ

LCD

هدست واقعیت مجازی

Mi 8

Mi SE

Mi 8 Explore Editor