85 Views
2018 Jan 09technology
img

شرکت DJI که در حال حاضر بازار پهبادهای حامل دپربین را بدست دارد و این مهم را از طریق پیشنهاد های بهتر با تکنولوژی پیشرفته تر و قیمتی به طرز وحشتناک پایین تر نسبت به رقبا ی خود بدست اورده است. اکنون این شرکت همین راه را برای عرضه پایه ها و ثابت کننده های دوربین پیش گرفته است.

گجت DJI Osmo mobile 2 دقیقا همان تصویرهای واضح و بدون لرزش در پهبادهای این شرکت را ارائه می دهد. این گجت ویژگی هایی همچون ضبط خوردکار، شات های قابل برنامه ریزی، کنترل های مستقیم دوربین و قیمت 129 دلار به بازار‌عرضه خواهد شد.


همچنین این شرکت نرم‌افزار DJI's Go را برای کاربران iOS و اندروید ارائه کرده و این اپ امکان این را فراهم می سازد که گوشی با این گجت ارتباط برقرار کند و کارهایی از قبیل کنترل دیجیتال زوم دوربین و تغییر تنظیمات دوربین کاربران iOS و سرعت شاتر بوسیله این گجت انجام می شود. بوسیله این گجت می توانید از دنبال کردن و فیلمبرداری اشیا متحرک استفاده کنید و پانورماهای فوق العاده ای خلق کنید.

بدنه از جنس پلاستیک این گجت باعث وزن کمتر آن شده و در عین حال فضا ی کافی برای یک باتری با کارایی ۱۵ ساعته را فراهم اورده است. این باتری نیز همانند ورژن قبلی گجت قابل تعویض نیست اما باتری قبلی فقط چیزی حدود ۴ ساعت می توانست شارژ در خود نگهدارد. یک پورت USB نیز در این گجت وجود دارد که این امکان را به شما می دهد تا شارژ باتری هنگام عکاسی خود تامین کنید.

طراحی گجت نسبت به قبل ساده تر شده است و امکان قرار دادن دوربین در دو حالت عمودی و افقی وجود دارد. حتی یک سه پایه نیز در انتهای این گجت گنجانده شده است.

این گجت از روز ۲۳ ژانویه در سایت اپل و با فاصله ای کوتاه در فوریه در سایت DJI.com برای خرید موجود خواهد بود.

DjI Ronin-S

اگر به دنبال چیزی فرار تر از عکاسی واقعی هستید، دی جی آی گجت Ronin-S را عرضه کرده است که در دو سایز فریم DSLR و دوربین های بدون آینه طراحی شده است. مچتور این گجت قابلیت تنظیم زوم لنز را دارد و در دو حالت نگهدارنده در دست و در لنز می توان از آن استفاده کرد.

گجت Ronin-s نیز همانند گجت Osmo دارای اپ مخصوص به خود است. در این گجت دکمه های کنترلی و جی‌استیک هایی برای مکان یابی دقیق قرار داده شده است و باتری آن نیز همانند Osmo چیزی است که می توان کل روز روی آن حساب باز کرد.


بر خلاف Osmo، قیمت و تاریخ عرضه Ronin-s اصلا مشخص نیست و احتمال آن می رود که سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه شود.


DJI

Ronin-s

IOS

Oslo mobile 2

CES2018

DJI's go

گجت

پهباد