85 Views
2018 Jan 23Newstechnology
img

انتظار می رود در هفته های آتی ؛ شرکت چینی شیائومی با دو گوشی جدید ، به میدان بیاید . در این میان ، منابعی موثق ، جزئیات نهایی این گوشی ها را قبل از معرفی آنها ، منتشر کرده اند . گفته می شود  Xiaomi Mi 6X جایگزین گوشی Mi 5X ، خواهد بود ( که در ماه ژوئیه سال 2017 عرضه شد ) همچنین گوشی Xiaomi Mi 7 ، بعنوان پرچم دار شرکت شیائومی ، در مراسم MWC ظاهر خواهد شد .
شایعاتی در مورد Xiaomi Mi 7 وجود دارد که می گویند ، این گوشی دارای یک دوربین دوگانه ی افقی ، به همراه یک فلش LED است . همچنین این گوشی از شارژر های بی سیم نیز ، پشتیبانی می کند .


بر اساس شایعات دیگر ؛ این گوشی ممکن است دارای حسگر اثر انگشت فیزیکی در پشت باشد . بیشتر منابع ، اعلام کرده اند که این گوشی ؛ اولین گوشی شیائومی خواهد بود که دارای پردازشگر Snapdragon 845 SoC Qualcomm است .
همچنین صفحه نمایش این گوشی ؛ یک نمایشگر OLED 6 اینچی می باشد که نسبت ابعاد آن 9 : 18 است .
درتصاویر که از طرح احتمالی Xiaomi Mi 6X منتشر شده ، می بینیم که این گوشی دارای دو دوربین عمودی در پشت و یک صفحه نمایش تمام صفحه با نسبت ابعاد 9 : 18 است . همچنین حسگر اثر انگشت این گوشی در پشت آن و در زیر دوربین قرار دارد .
گفته می شود این گوشی در بازار هند ؛ احتمالا با نام Mi A2 خرید و فروش بشود ؛ چرا که نسخه ی قبلی اش ( Mi 5X ) با نام Mi A1 ؛ مبادله می شد !


با تمام این تفاسیر ؛ این اطلاعات و حدس ها ، تماما ممکن است نادرست باشند ، اما در مراسم MWC و در زمان معرفی آنها ، چیزی بسیار متفاوت تر از این ویژگی ها ؛ نخواهیم دید .

Xiaomi

Xiaomi Mi 7